ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    2005/12/12
    108
    0

پروگرم كردن fpga هاي altera و یک مشکل!!!

سلام دوستان عزيز.بعضي وقتها موقع پروگرم كردن fpga هاي altera (مثلا epm 7032 slc44 ) توسط نرم افزار quartus پيغام خطايي به صورت زير ظاهر ميشه .
    JTAG ID CODE SPECIFIED IN JEDEC STAPL FORMAT FILE DOESN'T MATCH ANY VALID JTAG ID CODES FOR DEVICE.
    بايد اضافه كنم كه پروگرمر من هيچ مشكلي نداره . من بعد از طراحي كامپايل ميكنم و سپس پايه هاي FPGA را مشخص كرده و سپس پنجره program كردن رو باز ميكنم. جلوي فايل گزينه program/configure را تيك مي زنم و سپس دگمه start رو ميزنم . تا اينجاش كه درست بود . پس چرا بعضي وقتها اين پيغام ظاهر ميشه؟ كه تا حالا با اين مشكل برخورد كرده كه حلش كرده باشه؟
    .................................................. ....................
    مهمترين چيز در زندگي آن است كه بداني چه چيز ي مهمتر است.
    2006/08/11
    مشهد
    23
    0

پروگرم كردن fpga

سلام دوست محترم
    يك نكته خيلي مهم رو نبايد فراموش كني و اون اينكه هر سري از آي سي هاي altera پروگرمر مخصوص به خود رو دارند، آيا شما هنگام پروگرمر كردن اين نكته رو رعايت مي كنيد؟
    پيروز و موفق باشيد
    هنگامي كه از چيزي مي ترسي، خود را در آن بيفكن، زيرا گاهي ترسيدن از چيزي، از خود آن سخت تر است.(كتاب ارزشمند نهج البلاغه/ح 175)
    2005/12/12
    108
    0

پروگرم كردن fpga

من از byte blaster mv كه همون پروگرمر خود شركت آلتراست استفاده ميكنم ( يك بافر 244 داره) . در ضمن اين مشكل وقتي كه ic هاي با يك شماره رو استفاده ميكنم پيش مياد بنا براين اصولا نبايد چند تا پروگرمر بخواد.منتظر جواب دوستان هستم.
    خود help نرم افزار quartus كه اينو مي گه.
    CAUSE: You directed the Programmer to configure the specified device. However, the Programmer cannot successfully configure the device because the JTAG ID code for the specified target device does not match any of the valid ID codes for the device. This problem occurs when the target device's location on the circuit board does not match the device's location in the device chain in a Chain Description File (.cdf), as displayed in the Programmer window.
    ACTION: Make sure the target device's location on the circuit board matches the device's location in the device chain as displayed in the Programmer window.
    2006/08/11
    مشهد
    23
    0

پروگرم كردن fpga

سلام دوست محترم
    من خيلي با altera و برنامه پروگرمر اون كه "مكس پلاس تو" هست كار نكردم ولي فقط اونقدر مي دونم كه هر سري از آي سي هاي altera يك پروگرمر مخصوص به خود دارند.
    به عنوان مثال تو دانشگاه ما تمام بردهاي fpga موجود آي سي altara سري MAX 7000 هستند و پروگرمر اون هم فقط با اين سري از آي سي ها جور هست.
    پس در نتيجه اگه دانشجويي تو دانشگاهمون بخواد با سري ديگه اي از آي سي هاي altara كار كنه ، مجبور خودش پروگرمر مخصوص به اون سري رو تهيه كنه.
    آيا آي سي و JTAG شما همديگر رو پشتيباني مي كنند؟
    پيروز و سربلند باشيد.
    هنگامي كه از چيزي مي ترسي، خود را در آن بيفكن، زيرا گاهي ترسيدن از چيزي، از خود آن سخت تر است.(كتاب ارزشمند نهج البلاغه/ح 175)
    2005/12/12
    108
    0

پروگرم كردن fpga

دوست عزيز از اينكه اين مطلب را پيگيري مي كنيد تشكر ميكنم .من فقط از آلترا اون هم فقط از سري max7000 و فقط آي سي 7032 epm استفاده ميكنم.حالا يك بار آي سي پروگرو ميشه يك بار نميشه يك بار verifyميشه يك بار نميشه. يك بار checkblank ميشه يك بار نميشه . خلاصه بد جوري كلافم كرده.كمك.آيا بعد از نصب نرم افزار لازمه گزينه اي رو تيك بزنم كه نزدم.
    2005/12/12
    108
    0

پروگرم كردن fpga

ic من jtag رو پشتيباني ميكنه.هر چي هست تو اين jtag id code است.چه جوري ميشه اونو با اون چيزي كه نرم افزار ميگه انطباق داد؟ :?: :!: :(
    2006/08/11
    مشهد
    23
    0

پروگرم كردن fpga

سلام دوست محترم
    متاسفانه كسي كه مشكل شما رو ازش پرسيدم هنوز به من جواب نداده، اما من مشكلتون رو از رئيس سايت www. fpga4fun.com پرسيدم. ايشون گفتند كه احتمال داره نرم افزار Quartus با آي سي EPM7032S مچ نباشه.
    مشكلتون رو هم در يك فروم مطرح كردم.لطفا لينك زير رو دنبال كنيد:
    http://www.edaboard.com/ftopic191700.html

اگر احتمالا هيچ كدام يك از اون راهنمايي ها اثربخش نبود ، سعي كنيد نرم افزارتون رو عوض كنيد.
    پيروز و سربلند باشيد
    2005/12/12
    108
    0

fpga

دوست عزيز خيلي خيلي ممنون.
    2007/10/30
    24
    0

پاسخ : پروگرم كردن fpga

این رو هم ببینید

www.altera.co.jp/literature/ds/dsbyte.pdf
    2005/12/12
    108
    0

پاسخ : پروگرم كردن fpga

این ایراد مربوط به ورژن نرم افزار بود حالا از ورژن 6 استفاده می کنم. در ضمن از بافر ls جای hc استفاده می کنم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12