اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک برای ساخت اسپکتروم آنالایزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک برای ساخت اسپکتروم آنالایزر

سلام
    من میخوام با AVR یه اسپکتروم آنالایزر 15 کانال از 100 هرتز تا حدودا 22 کیلوهرتز درست کنم و تعداد بارگراف (عمدی) هم ده تا باشه،با بسکام هم برنامه مینویسم،اگه کسی در این مورد میتونه یه راهنمایی کنه ممنون میشم،البته مدار آماده ده کاناله وسورسش رو دارم و ساختمش ولی میخوام خودم برنامشو بنویسم و کانالهاشو بیشتر کنم.ممنون.

پاسخ : درخواست کمک برای ساخت اسپکتروم آنالایزر

سلام.شما از 100تا 22کیلو هرتز رو به 15 قسمت دسته بندی کنید بعد 15عدد ویومتر بسازید که برای کار های صوتی استفاده میشه،اون موقع هر فرکانسی رو میکرو و برنامه باید قسمت بندی کنه(احتمالا به 15تا خروجی نیاز خواهید داشت)که هرخروجی به یدونه ویو متر وصل میشه،با کم و زیاد شدن دامنه هم ویومتر روشن و خاموش میشه،حالا هرچه دقیق تر بخواهید تعداد ویومتر ها بیش تر و همچنین خروجی های میکرو.موفق باشید.
    دماغم شکست،دوهفته ای خوب شد،دستم شکست،یه ماهه خوب شد،چاقوم زدند،10روزه خوب شد،
    قلبم شکست،هیچ وقت خوب نشد.
    ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

دوستان کسی که بنده رو راهنمایی نکرد این مدار رو چند وقت پیش گیر اوردم. خودم بستم و جواب گرفتم، مدار ،پی سی بی و سورسش رو میذارم اگه خواستید استفاده کنید،فقط دوست دارم برنامشو خودم بنویسم اگه در مورد نوشتن برنامش به زبان بیسیک هر چند کلی اطلاعی دارید بنده رو بی نصیب نذارید:منبعش رو هم پایین نوشتم که خیلی پروژه آماده کاربردی دیگه داخلش هست

منبع پروژه: http://elektro-shemi.ru

دیدگاه

نوشته اصلی توسط em_eca
        دوستان کسی که بنده رو راهنمایی نکرد این مدار رو چند وقت پیش گیر اوردم. خودم بستم و جواب گرفتم، مدار ،پی سی بی و سورسش رو میذارم اگه خواستید استفاده کنید،فقط دوست دارم برنامشو خودم بنویسم اگه در مورد نوشتن برنامش به زبان بیسیک هر چند کلی اطلاعی دارید بنده رو بی نصیب نذارید:منبعش رو هم پایین نوشتم که خیلی پروژه آماده کاربردی دیگه داخلش هست

منبع پروژه: http://elektro-shemi.ru
        با سلام :
        کاربر گرامی این فایل مشکل دارد، دانلود می شود، پس از extract خطای از بین رفتن فایل را می دهد،لطفا برسی کنید. منبع پروژه هم به زبان روسی می باشد.
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
          با سلام :
          کاربر گرامی این فایل مشکل دارد، دانلود می شود، پس از extract خطای از بین رفتن فایل را می دهد،لطفا برسی کنید. منبع پروژه هم به زبان روسی می باشد.
          امتحان کردم مشکلی نداشت،فرمت آرشیو RAR5 هست ، winrar تون باید بروز باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X