اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاربرد interactive length tuning در آلتیوم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاربرد interactive length tuning در آلتیوم؟

سلام
    کسی کاربرد interactive length tuning در آلتیوم رو میدونه؟
    تو پست های که توی انجمن بود سرچی که کردم این طور متوجه شدم که مثل این که فقط برا برابر کردن اندازه دو مسیر مسی هستش....

کاربردش فقط همینه؟ پس مثلا تو ماژول بلوتوث چرا این مسیر مسی رو این طوریش کردن.....فقط یه مسیر مسی هستش در ظاهر......علل استفاده از interactive length tuning رو اگه کسی بگه ممنون میشم.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

پاسخ : کاربرد interactive length tuning در آلتیوم؟

عکس دوم که گزاشتید Interactive length Tuning نیست و در واقع یه انتن هست که روی برد ساختنش

کاربرد Interactive length Tuning برای همطول کردن خطوط هست تا سیگنال ها دارای حداقل اختلاف فاز نسبت به هم باشند.
    :read:
    نمیدونم چی بگم
    نکاتی در رابطه با Altium Designer 6.9
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=42247.15

دیدگاه

من شنیدم برای خطوطی که فرکانس بالا هست میزارن تا دیتا ها بدون تاخیر به پردازنده برسند
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

من شنیدم برای خطوطی که فرکانس بالا هست میزارن تا دیتا ها بدون تاخیر به پردازنده برسند
        به عنوان مثال زمانی که شما یه رم مثلا DDR روی بردتون دارید برای خطوط دیتا و کلاک باید از این تکنیک استفاده بشه به همون دلیل بالا
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

یه سوال میگم من همین گزینهInteractive length Tuning که تو منوی tools هستش رو انتخاب میکنم و میبرم نزدیک سیم مورد نظر و روش کلیک میکنم ولی اتفاقی نیوفته.....علتش چیه؟ کسی میتونه یه فیلی بگیره و بفرسته یا راهنمایی کنه که چطور از این گزینه استفاده کنیم....شاید من ازش اشتباه استفاده میکنم

بعد وقتی این گزینه رو انتخاب میکنم و Tab رو که میزنم اتفاقی نیوفته و تنظیمات نمایش داده نمیشن.....چراااااااااااا؟

اضافه شده در تاریخ :
          خب مشکل حل شد....دم همه دوستان گرم ^_^
          اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
          1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
          2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

میبرم نزدیک سیم مورد نظر و روش کلیک میکنم ولی ا
            نزدیکش کلیک میکنی یا دقیق روی خودش؟ چون باید روی خود اتصال کلیک کنی.
            روی اتصالی که کلیک میکنی Net داره؟ یعنی روی یه پروژه داری کار میکنی دیگه؟
            از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X