اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سری کردن64 عدد ال ای دی پاور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سری کردن64 عدد ال ای دی پاور

دوستان برای سری کردن 64 عدد ال ای دی پاور چند تا چند تا بشه مقاومت چی استفاده کنم با منبع تغذیه چی ؟برای سقف مغازه میخوام.ایا امکان استفاده از 220ولت مستقیم وجود داره؟با رگلاتور و مقاومت یا حتما باید درایور بگیرم ؟ممنون قشنگ راهنمایی کنید چون قراره 10تا از اینا بسازم نون توشه

پاسخ : سری کردن64 عدد ال ای دی پاور

چند وات چند تا
    من دیگران رو نمیدونم اما من علم غیب ندارم
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

پاسخ : سری کردن64 عدد ال ای دی پاور

نوشته اصلی توسط onlinecctvsony1
      دوستان برای سری کردن 64 عدد ال ای دی پاور چند تا چند تا بشه مقاومت چی استفاده کنم با منبع تغذیه چی ؟برای سقف مغازه میخوام.ایا امکان استفاده از 220ولت مستقیم وجود داره؟با رگلاتور و مقاومت یا حتما باید درایور بگیرم ؟ممنون قشنگ راهنمایی کنید چون قراره 10تا از اینا بسازم نون توشه
      الان لامپهای 220 ولتی smd 11W توی بازار با 37 ولت کار میکنه. البته LED SMD ها در دو مجموعه ی مستقل 12 تایی با هم سری شدن جوری که ورودی هر سری 12 تایی برابر 37 ولت هست
      امیدوارم این حرف کمک هر چند مختصری کرده باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X