اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستمزد یک بنای 600متری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستمزد یک بنای 600متری

سلام .یک بنای 600متری را بطورکامل سیم کشی کردم با یه تابلو60در70 ک کامل تجهیز نمودم و برای دزد گیر ودوربین مدار بسته وهمچنین اعلان حریق لوله گذاری نمودم این بنا 500متر سالن یه تیکه است و100متر هم شامل اشپزخانه -سرویس بهداشتی -راه پله وانباری است حال بنظر دوستان چقدر باید دستمزد بگیرم؟

پاسخ : دستمزد یک بنای 600متری

دستمزدو باس توافق کنی قبلش
    حالا به یه ی دستمزد برس اگر طرفت ممکنه تخفیف بخواد یکم بالاتر بگو
    ایملتم خواستی بگو یه سری ایتم دستمزد بفرستم برات

دیدگاه

دوست گرامی من نرخی ک در منطقه ومحل سکونت هست میدانم وسالهاست برق کاری میکنم الان شعله ای البته بازهم عرض میکنم درمحل ومنطقه ما 6500الی 7000تومان ومتری حدود 6000است ومن خودم 5500متری کارمیکنم واگر طرف متری قبول نکنه شعله ای چگونه باید حساب کنم چون نمیدانم چگونه است وچه چیزهایی راباید حساب کنم ک با متری برابری کنه.

دیدگاه

-اجرای کامل یک شعله شامل خط کشی،لوله کشی با خرطومی نسوز،سیم کشی و نصب کلید یا پریز و نصب سرپیچ و لامپ،تفکیک اجرت: الف-خط کشی مسیر لوله برق 10 درصد کل اجرت ب-لوله کشی لوله خرطومی و نصب قوطی کلید و پریز 35 درصد کل اجرت ج-سیم کشی و اتصال در تقسیم 30 درصد کل اجرت د-نصب کلید و سرپیچ و لامپ یا پریز 25 درصد کل اجرت.
        (۹/۸۰۰تومان)
        2-اجرای خط بندی با نصب فیوز اول هر مدار (جهت هر خط)=
        (۸/۹۵۰تومان)
        3-لوله کشی با لوله پلیکا 1/2 جهت عملیات برقی بصورت توکار با خم کاری (سقف،بدنه،کف) هر متر طول=(۱/۰۵۰تومان).
        4-لوله کشی مانند ردیف 3 با نصب زانو هر متر طول=(۸۰۰تومان).
        5-لوله کشی با لوله پلیکا از 1 اینچ تا 2 اینچ با زانو جهت عملیات برقی هر متر طول=(۱/۶۰۰ تومان).
        6-لوله کشی با لوله فولادی از سایز 11 تا 16 تا ارتفاع 6 متر بصورت روکار هر متر طول= (۶/۵۰۰تومان).
        7-سیم کشی داخل لوله یا کانال پلاستیکی از سیم 1/5 میلیمترمربع الی 4 میلیمترمربع هر متر طول=(۵۵۰تومان).
        -سیم کشی داخل لوله یا کانال پلاستیکی از سیم 6 میلیمترمربع الی 16 میلیمترمربع هر متر طول=(۹۱۰تومان).
        9-نصب طوق جهت چراغهای توکار (سیلندری و هالوژن) هر دونه= (۴/۲۰۰تومان)
        10-لوله کشی با لوله فولادی نمره 11 تا 16 تا ارتفاع 3 متر بصورت روکار هر متر طول=
        (۵/۳۰۰تومان).
        11-نصب قوطی کلید و پریز و جعبه تقسیم معمولی هر عدد=
        (۱/۱۰۰تومان).
        2-نصب قوطی کلید و پریز (مدلmk و کنافی) و جعبه تقسیم فلزی هر عدد= (۱/۴۵۰ تومان).
        13-نصب کلید و پریز و سرهم بندی هر عدد= (۳/۰۵۰تومان).
        14-نصب سرپیچ آویز هر عدد= (۱/۱۶۰تومان).
        15-نصب کلید و پریز روکار صنعتی یا معمولی هر عدد=
        (۵/۳۰۰تومان).
        16-نصب انواع چراغهای سقفی و معمولی،دیواری،حمامی،مهتابی تک لامپ (مونتاژ شده) هر عدد= (۷/۲۰۰تومان).
        17-نصب انواع لوستر تا سه شاخه بدون نصب قلاب (مونتاژ شده) هر عدد= (۸/۴۰۰تومان)
        18-نصب انواع لوستر از 4 شاخه به بالا در ارتفاع حداکثر 4 متر بدون نصب قلاب (مونتاژ شده) هر شاخه= (۲/۳۰۰تومان به قیمت ردیف 17 اضافه میگردد).
        19-نصب انواع قلاب هر عدد= (۵/۲۰۰تومان)
        20-نصب دربازکن یک طبقه با یک گوشی= (۵۲/۵۰۰تومان)
        21-نصب هر گوشی اضافه مربوط به ردیف 20= (۱۷/۰۰۰تومان)
        22-نصب دربازکن یک طبقه تصویری با یک گوشی= (۶۷/۴۰۰تومان)
        23-نصب هر گوشی اضافه مربوط به ردیف 22= (۲۲/۳۵۰تومان)
        24-نصب پایه چراغهای پارکی،چمنی،لاک پشتی تا ارتفاع 4 متر= (۲۳/۲۰۰تومان)
        25-نصب چراغهای پارکی،چمنی معمولی= (۱۳/۱۰۰تومان)
        26-نصب انواع مهتابی با دو لامپ(مونتاژ شده)= (۱۰/۵۰۰تومان)
        27-نصب چراغهای خیابانی،صنعتی و متال تا 400 وات در ارتفاع حداکثر 6 متر هر عدد=
        ۳۳/۸۵۰تومان).
        28-نصب انواع پنکه های سقفی با نصب قلاب مربوطه بدون عملیات جوشکاری هر عدد=
        (۴۱/۸۰۰تومان).
        29-نصب و راه اندازی سیستم برق کولر آبی= (۲۱/۰۰۰تومان)

30-نصب هواکش تک فاز بدون بریدن جای هواکش(در ابعاد متعارف) هر عدد=
        (۱۴/۲۰۰تومان).

31-نصب هواکش سه فاز بدون بریدن جای هواکش(در ابعاد متعارف) هر عدد=
        ۲۲/۳۵۰تومان).

2-نصب کانال پلاستیکی از سایز 2 سانتیمتر الی 3/5 سانتیمتر هر متر طول=
        (۱/۷۵۰تومان).

33-نصب کانال پلاستیکی از سایز 5/5 سانتیمتر الی 9 سانتیمتر هر متر طول=

(۲/۶۰۰تومان).

34-کابل کشی کابل آنتن تلویزیون،کابلهای زوجی تا 6 زوج داخل لوله یا کانال پلاستیکی هر متر طول= (۱/۰۵۰تومان).

35-کابل کشی کابل 2*1/5 الی 5*4 بصورت زیرزمین یا داخل لوله یا نصب روی سینی کابل هر متر طول= (۱/۶۰۰تومان).

36-کابل کشی کابل 3*1/5 الی 5*4 روکار با نصب بست کابل در ارتفاع حداکثر 3 متر هر متر طول= (۲/۶۰۰تومان).

37-کابل کشی کابل 3*6 الی 4*16 بصورت زیرزمین یا داخل لوله یا نصب روی سینی کابل هر متر طول= (۳/۵۰۰تومان).

38-کابل کشی کابل 3*6 الی 4*16 روکار با نصب بست کابل در ارتفاع 3 متر هر متر طول=

(۵/۵۰۰تومان).

39-نصب سینی کابل به عرض 10 سانتیمتر الی 30 سانتیمتر با نصب پایه نگهدارنده بدون عملیات جوشکاری هر متر طول=

(۱۰/۴۰۰تومان).

40-نصب سینی کابل با عرض 40 سانتیمتر الی 60 سانتیمتر با نصب پایه نگهدارنده بدون عملیات جوشکاری هر متر طول=

(۱۲/۷۰۰تومان).

41-کابل کشی کابل 3*25+16 الی 3*50 داخل کانال زمینی هر متر طول=

(۶/۵۰۰تومان).

42-نصب دتکتور نوری و دودی جهت اعلام حریق=

(۱۱/۲۵۰تومان).

43-کابل کشی کابل 30 زوج الی 50 زوج داخل لوله یا کانال پلاستیکی هر متر طول=

(۱/۹۰۰تومان).

44-کابل کشی کابل 8 زوج الی 20 زوج داخل لوله یا کانال پلاستیکی هر متر طول=

(۱/۵۰۰تومان).

45-اجرای سیستم اتصال زمین شامل نصب صحفه یا میله گراند داخل چاه مربوطه و اضافه نمودن زغال و نمک و اتصال سیم مسی تالبه چاه= (۸۴/۵۰۰تومان).

46-سیم کشی سیم اتصال زمین از چاه ارت تا تابلو مشاعات کابل بدون روکش 16 سانتیمتر 25 سانتیمتر هر متر طول=

(۱/۲۰۰تومان).

47-نصب جعبه کنتور با هم بندی سر کابلهای مربوطه جهت هر کنتور تک فاز=(۱۹/۰۰۰تومان).

48-نصب تابلو توزیع برق جهت فیدرهای خروجی مشاعات ساختمانهای تا سه طبقه=

(۷۵/۰۰۰تومان).

49-هر واحد اضافه جهت فیدرهای خروجی مشاعات ردیف 48=

(۱۵/۲۰۰تومان)

50-نصب جعبه تقسیم روکار با ابعاد 10*10 الی 20*30=

(۹/۴۰۰تومان).

51-نصب آنتن مرکزی با یک خروجی= (۵۰/۵۰۰تومان).

52-نصب هر خروجی اضافه مربوط به ردیف (51)=

(۵/۰۵۰تومان).

53-نصب قاب مهتابی توکار 2*40 الی 4*40=(۱۹/۰۰۰تومان).

54-نصب تایمر راه پله،فتوسل و چشمی= (۲۱/۶۰۰تومان).

55-نصب تایمر راه پله،فتوسل و به اضافه کنتاکتور با جعبه مربوطه=(۶۵/۶۰۰تومان).

56-نصب انواع بلندگو با قاب مربوطه= (۱۶/۹۰۰تومان).

57-سوراخ کردن سقف بتنی جهت عبور لوله هر سوراخ=

(۹/۳۶۰تومان)

58-اجرت نصب چراغهای متال توکار و روکار بصورت کامل=

(۱۳/۰۰۰تومان)

59-نصب تابلو تقسیم بندی تلفن (هر زوج با لحیم کاری و ترمینال بندی)=

(۸/۰۰۰تومان)

60-نصب انواع هالوژن،سیلندری و زنگ= (۴/۴۰۰تومان).

61-هزینه نصب و راه اندازی جک دربهای برقی به همراه سیستم کنترل= (۲۱۶/۰۰۰تومان).

●تذکرات مهم:

1-این فهرست بهاء به عنوان مبنای قیمت گذاری مورد توافق شورای برقکاران می باشد با توجه ب شرایط و برابر توافق طرفین و قرارداد فی ما بین قابل افزایش و کاهش می باشد.

دیدگاه

سلام این قیمتارو به صاحبکار بگی سکته رو زده من خودم نصب دتکتور گفتم 10 هزار تومان دو ساعت خندیده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdivtt
            سلام این قیمتارو به صاحبکار بگی سکته رو زده من خودم نصب دتکتور گفتم 10 هزار تومان دو ساعت خندیده
            بله اینا از سیاست صاحب کاراست ، اون می خنده تا شما احساس حقارت کنی و هر طور خواست رفتار کنه ،
            اما در جوابش بهش بده ببین میتونه یکیشو ببنده یا نه ؟!!
            ضمنا همیشه اول قیمت رو تعیین کنید بعد شروع به کار کنید.
            موفق باشید.

دیدگاه

سلام بله حتما قرارداد ببندید به شروع به کار کنید من خودم دو سه بار چوبش رو خوردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X