اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد یادگیری الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد یادگیری الکترونیک

سلام و خسته نباشید... من دانشجوی کاردانی سخت افزار هستم. وقتی درس های آزمایشگاه مدارهای الکتریکی و مدارهای الکتریکی ( به ترتیب عملی و تئوری ) رو انتخاب کردم بعداز مدتی چندتا سوال واسم پیش اومد...
    1 - چطور این همه فرمول الکترونیک رو یاد بگیرم؟؟؟
    2 - این فرمول ها به چه کار میان وقتی دستگاهایی مثل مالتیمتر یا اسیلسکوپ هستن؟؟؟
    3 - *یک سئوال تخصصی* - اگر دو طرف مدار دوتا منبع ولتاژ وجود داشته باشه، برای حساب کرده هر کدوم از حلقه های جریان باید یکی از اون منابع رو اتصال کوتاه کرد؟؟؟

پاسخ : سئوال در مورد یادگیری الکترونیک

تقریبا از هیچ کدوم از اون فرمول ها هیچ وقت استفاده نمیشه.مشکل علم الکترونیک در دانشگاه ها هم همینه که وقتی شخصی به اصطلاح مهندس میشه و از دانشگاه میاد بیرون فکر میکنه الان همه باید براش خم و راست بشن ولی در عمل میبینه که از اون درسای دانشگاه آبی گرم نمیشه.
    دنیای تئوری با عملی خیلی متفاوته
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

پاسخ : سئوال در مورد یادگیری الکترونیک

نوشته اصلی توسط SENIOR ALIREZA
      سلام و خسته نباشید... من دانشجوی کاردانی سخت افزار هستم. وقتی درس های آزمایشگاه مدارهای الکتریکی و مدارهای الکتریکی ( به ترتیب عملی و تئوری ) رو انتخاب کردم بعداز مدتی چندتا سوال واسم پیش اومد...
      1 - چطور این همه فرمول الکترونیک رو یاد بگیرم؟؟؟
      2 - این فرمول ها به چه کار میان وقتی دستگاهایی مثل مالتیمتر یا اسیلسکوپ هستن؟؟؟
      3 - *یک سئوال تخصصی* - اگر دو طرف مدار دوتا منبع ولتاژ وجود داشته باشه، برای حساب کرده هر کدوم از حلقه های جریان باید یکی از اون منابع رو اتصال کوتاه کرد؟؟؟
      وقتی شما قصد طراحی یک مدارو داشته باشی با استفاده از همان فرمول ها باید قطعاتو تعیین کنید.مولتی متر و اسیلسکوپ و ... بعد از ساخته شدن مدار مورد استفاده قرار میگیرند. :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X