اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آداپتور دوبل با خروجی 12v و 5v برای باکس هارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آداپتور دوبل با خروجی 12v و 5v برای باکس هارد

سلام.دوستان من یه باکس هارد دارم که آداپتور دوبلش با خروجی 5v و 12v متاسفانه سوخت( چینی بود). با اینکه اصلاً هم ازش کار نمیکشیدم.خلاصه الان نمیدونم از کجا باید نمونش رو بخرم.آداپتورهای سوییچینگ مطابق با خواسته من هم اونقدر گرون هستن که صرف با خریدن یه باکس هارد دیگه هستش. حالا شما جایی سراغ دارین بتونم آداپتور مورد نظرم رو تهیه کنم؟؟ اگر پیدا نمیشه مداری سراغ دارین بسازم یا توصیه میکنید از پاور کامپیوتر استفاده کنم؟!؟ oo: البته تو سایت تعمیر..ران یه نمونه نقشه تجاری ساخت آداپتور دوبل 5 و 12 هستش اما عضویت نداشتم. :mrgreen:

پاسخ : آداپتور دوبل با خروجی 12v و 5v برای باکس هارد

شما یه آداپتور 12 ولت دو آمپر بخر همراه یه مازول کاهنده lm2576

جفتش با هم 15 تومن نمیشه

برای 12 ولت از خروجی آداپتور استفاده کن و برای قسمت 5 ولت 12 ولت آداپتور رو با ماژول به 5 ولت تبدیل کن

همین وسلام

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده ............®TJ Co
      شما یه آداپتور 12 ولت دو آمپر بخر همراه یه مازول کاهنده lm2576

جفتش با هم 15 تومن نمیشه

برای 12 ولت از خروجی آداپتور استفاده کن و برای قسمت 5 ولت 12 ولت آداپتور رو با ماژول به 5 ولت تبدیل کن

همین وسلام
      آداپتور قبلی هر دو خروجی 12 ولت و 5 ولتش ، 2 آمپر هستش. حالا یه آداپتور 12 ولت 2 آمپر کافی هستش؟؟ نیاز نیست 3 یا 4 آمپر باشه؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
        آداپتور قبلی هر دو خروجی 12 ولت و 5 ولتش ، 2 آمپر هستش. حالا یه آداپتور 12 ولت 2 آمپر کافی هستش؟؟ نیاز نیست 3 یا 4 آمپر باشه؟؟
        من خودم یدوتا هارد سیگیت و WD دارم که برای سیگیت 12ولتش رو زده0.6 آمپر و 5 ولتش رو زده 0.85 آمپر
        برای WD هم 12 رو زده 0.55 امپر و 5 ولت رو 0.9 آمپر

برای اطمینان خاطر شما روی هاردت ببین چه مشخصاتی زده در کل همون 2 امپر کافیه ولی محض اطمینان میتونی آداپتور 12 ولت 3 یا 4 امپر بگیری که به آداپتور فشار نیاد

دیدگاه

سپاس گذارم دوست عزیز :applause:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X