اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطع و وصل شدن موس بی سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قطع و وصل شدن موس بی سیم

سلام دوستان
    جدیدا یک موس بی سیم مارک 4tech خریدم اما تاسفانه قطع و وصل آزار دهنده ای داره. قبل از این موس یک موس اتیکی بی سیم داشتم که چند سالی بود بدون مشکل کار میکرد ولی این اواخر همین مشکلو پیدا کرده بود به همین دلیل موس جدید گرفتم اما انگار مشکل اصلا از موس نبوده .
    ویندوزم 7 هست . ram =8
    امکانش هست که مشکل از ویندوز باشه؟ قبلا از ویدوز xp استفاده میکردم تا جاییکه یادم میاد اون موقع مشکلی نبود ممکنه توی پردازش اطلاعت usb مشکلی وجود داشته باشه؟ طوری که مثلا" cpu نتونه دیتای رسیده از موس رو دنبال کنه؟ راستش بعضی اوقات حس میکنم مشکل همین باشه اما هیچ دلیلی ندارم . رم 8 نباید کم بیاره آخه
    من هر احتمالیو درنظر گرفت دوستان راه حلی دارن؟ من اطلاعات خیلی زیادی از کامپیوتر ندارم .ممنون میشم کمک کنید
    یک سوال دیگه:
    میشه یک فضایی از رم رو به یک پورت usb اختصاص داد؟

پاسخ : قطع و وصل شدن موس بی سیم

با درود

شما اگر امکان دارد موس را در یک سیستم دیگر تست بکنید !!!
    احتمال دارد ویندوز شما مشکل دار شده باشد و با نصب دوباره ویندوز مشکل شما حل بشود ....
    اختصاص دادن فضای رم به یک نرم افزار امکان پذیر نمیباشد و رم 8 گیگ برای خیلی از کارها کفایت میکند...

دیدگاه

به احتمال 90 ددصد مشکل ازدرایور موس هست unistallکنید مجداد نصب کنید درایور رو

دیدگاه

احتمالا باتریش خوب نیست یه باتری الکالاین مرغوب بندازید

دیدگاه

موس های ای فور تک بردشون کمه اگه دانگل رو یه جوری به موس نزدیک کنی ممکنه مشکلت حل شه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر8 نمایش پست ها
            موس های ای فور تک بردشون کمه اگه دانگل رو یه جوری به موس نزدیک کنی ممکنه مشکلت حل شه.
            ممنون از دوستان
            مشکل رو فکر کنم پیدا کردم . مساله سیگنال وای فای هست . من توی اتاقم یک مودم وای فای دارم . هر موقع وای فای رو خاموش میکردم این قطع و وصل های اعصاب خرد کن هم قطع میشد . در نهایت بخاطر اینکه نمیشد قید وای فای رو زد از خیر موس بیسیم گذشتم و از یک موس سیمی معمولی استفاده کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sorena01 نمایش پست ها
              ممنون از دوستان
              مشکل رو فکر کنم پیدا کردم . مساله سیگنال وای فای هست . من توی اتاقم یک مودم وای فای دارم . هر موقع وای فای رو خاموش میکردم این قطع و وصل های اعصاب خرد کن هم قطع میشد . در نهایت بخاطر اینکه نمیشد قید وای فای رو زد از خیر موس بیسیم گذشتم و از یک موس سیمی معمولی استفاده کردم
              خیلی عجیبه چون من از موس بی سیم ونوس استفاده می کنم و با سیگنال وایفای هم هیچ مشکلی ندارم.........
              حتما مودم خیلی به موست نزدیکه و باعث این مشکل میشه..........

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirhossein81 نمایش پست ها
                حتما مودم خیلی به موست نزدیکه و باعث این مشکل میشه..........
                دقیقا" همینطوره . مودم کمتر از 2 متر با موس و دانگل فاصله داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X