اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیچیدن ترانس سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیچیدن ترانس سوئیچینگ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    دوستان میخاستم ترانس سوئیچینگی رو بپیچم....اکثر دوستان پیشنهاد کردن کل جهت های سیم پیچی رو در یه جهت بپیچم بعد با توجه به نقطه های شروع و پایان روی مدار قرار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا از ابتدا از اون نقاط شروع به پیچش کنم؟؟؟؟
    یا هر پیشنهادی دارن دوستان بفرماین که مورد استفاده قرار بگیره....
    تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........

پاسخ : پیچیدن ترانس سوئیچینگ

ای بابا 36 نفر بازدید کردن یه نفر نتونسته جواب بده تو این انجمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجیبه
    تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........

دیدگاه

من که سوالو نفهمیدم!
      ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید دلشاد
        ای بابا 36 نفر بازدید کردن یه نفر نتونسته جواب بده تو این انجمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجیبه
        سلام سعید جان عزیز
        نجورسان همشهره؟! :icon_razz: :icon_razz:
        آقا اگه اشتباه نکنم و درست متوجه شده باشم تو در انتخاب سره های نقطه دار به مشکل برخوردی!! سعید جان مهم نیست که چطوری و در چه جهتی میپیچی!!! مهم اینکه سرهای نقطه دار رو رعایت کنی و روی بورد درست سره جاش قرار بدی! من قبلا اول ترانس رو میپیچیدم بعد بورد سوئیچینگم رو طراحی میکردم که این کار واقعا اشتباهه! چرا ؟! چون بعضی وقتا که میخواین اصول طراحی pcb مدارات سوئیچینگی رو رعایت کنید چون ترانس رو پیچیدن و نمیتونید تغییر بدین یا اعمال تغییر زمان بره مجبور میشین که قید طراحی بهینه رو بزنید و ... ! ولی الان من اول بوردم رو طراحی میکنم بعد میرم سراغ ترانسی پیچی. چند روز پیش یکی از دوستان در مورد تعیین سرهای نقطه دار تو مدارات PFC سوال کرد و منم تو یه صفحه براش توضیح دادم و کارش راه افتاد از لینک زیر میتونید فایل رو دانلود کنید. اگه متوجه شدین که هیچ اگه نشدین بگید تا بیشتر مطلب رو باز کنم. فقط اگه دیر جواب دادم و شما هم کارتون عجله ی بود بهم میل بزنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X