اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اجرای Game با AVR و LCD 128*64

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اجرای Game با AVR و LCD 128*64

با سلام وخسته نباشید

من میخوام یه گیم خوب روی میکرو و LCD گرافیکی 128*64 اجرا کنم.
    چطور میتونم این کارو کنم؟

پاسخ : اجرای Game با AVR و LCD 128*64

من درست متوجه شدم میخاید یه بازی اجرا کنید یا یه بازی واسه avr بسازید
    به نظر من همه باید برنامه نویسی را یاد بگیرند زیرا برنامه نویسی طریقه ی فکر کردن را به شما یاد میدهد.
    @@@@@@@@@@*بیل گیتس*@@@@@@@@@@

دیدگاه

اگه بشه بازیای میکرو یا سگا رو یه جوری تبدیل کرد که اجرا کنه خیلی عالیه، ساخت بازی هم وقت گیره هم زمانبره برای برنامه نویسیشم حوصله زیادی میخواد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam909
        اگه بشه بازیای میکرو یا سگا رو یه جوری تبدیل کرد که اجرا کنه خیلی عالیه، ساخت بازی هم وقت گیره هم زمانبره برای برنامه نویسیشم حوصله زیادی میخواد.
        نمیشه دوست عزیز. چون سوای پیچیدگی برنامه نویسیش اصلا سرعت AVR در حد پردازش و رندر تصویر این بازیها نیست. شاید بشه یه چیزی در حد این آتاری دستی های تک رنگ (Game Boy) که یه زمانی بودن ساخت.

دیدگاه

من فقط تو نت یه بازی خیلی ساده دیده بودم! حتما وقتی بچه بودین آتاری دستی داشتین یکی از همونا بود :mrgreen:
          سگا سیستمش همچین هم ساده نیست! با اینکه خیلی قدیمیه ولی طراحیش خیلی حرفه ایه! الکی نیست که یه زمانی سرآمد کنسول ها بوده....

دیدگاه

سلام مجدد
            من توی نت چند تا ویدیو دیدم:
            یه بنده خدایی تونسته بود با اتصال تعدادی میکروی avr سیستم عامل dos روی با این نوع میکرو اجرا کنه!!!!
            یه جا دیگه هم یکی بود بازی ماریو رو با avr اجرا کرده بود!!
            بازی های ساده سگا هم مثلا اون بازی پینگ پنگ سیاه سفید رو هم تونسته بودن به راحتی اجرا کنن!!

تو این سایت هم یه بازی سگا هست
            http://www.techno-electro.com/projects/avr/page/2/
            شما یه سرچی تو نت به خصوص سایت های انگلیسی زبان بزنید احتمالا یه چیزایی پیدا کنید....

دیدگاه

با سلام

مرسی از تمام دوستان. سایتی رو میشناسین که همون سورس برنامه آتاری های قدیمی رو داشته باشه. فقط یه بازی ساده رو میخوام اجرا کنم و با روش برنامه نویسیش آشنا بشم. تو سایتای داخلی و چندتا سایت خارجی گشتم چیزی پیدا نکردم.

دیدگاه

سلام
                دوستان من یک سوال درباره ال سی دی های گرافیکی 128*64 دارم
                چطوری میشه روی این نمایشگر ها متن (چه انگلیسی و چه فارسی) متحرک یا بهتر بگم متن روان (مثلا" متنی ازسمت چپ صفحه به سمت راست صفحه حرکت کنه) را نوشت؟
                من توی بعضی از آسانسور ها دیدم که صفحه نمایش داخل آسانسور همین glcd 128*64 هستش و پایین صفحه یا بالای اون، اسم شرکت سازنده رو بصورت متن روان یا همون متحرک نمایش میده.
                سعی کردم با کدویژن و توابع مربوط به glcd یه برنامه بنویسم ولی خیلی جالب نشد و درست هم کار نمیکنه.
                کسی تا حالا این کار رو کرده؟
                ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
                جدیدترین ویرایش توسط hamid reza_1364; ۱۵:۱۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵.
                حاصلظرب توان در ادعا مقداری ثابت است.هرچه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر است و هرچه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر میگردد.(دکتر حسابی)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X