اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در خرید نصب ایفون تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در خرید نصب ایفون تصویری

سلام
    دوستان برای یه ساختمون 3 طبقه کابل چند زوج بگیرم؟
    مارک ایفون چی باشه؟
    دقت کنین ارتباط داخلی و ضبط تصویرم میخوان که برای 3 طبقه بشه .خواهشا یکم مفصل توضیح بدین

راستی برای پریز زیر گوشی حتما باید به قوطی تعبیه کرد.اخه قوطی برای پریز نداره ولی زیرش با خرطومی به کلید مهتابی راه داره میشه برقشو از سیم بندی داخل گرف؟

مممنون
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

پاسخ : کمک در خرید نصب ایفون تصویری

نوشته اصلی توسط Detector68
    سلام
    دوستان برای یه ساختمون 3 طبقه کابل چند زوج بگیرم؟
    مارک ایفون چی باشه؟
    دقت کنین ارتباط داخلی و ضبط تصویرم میخوان که برای 3 طبقه بشه .خواهشا یکم مفصل توضیح بدین

راستی برای پریز زیر گوشی حتما باید به قوطی تعبیه کرد.اخه قوطی برای پریز نداره ولی زیرش با خرطومی به کلید مهتابی راه داره میشه برقشو از سیم بندی داخل گرف؟

مممنون
    مارک ایفون انطور که به گوش من خورده الکتروپک خوبه با سیمابین که من شنیدم خدمات پس از فروش الکتروپک خیلی خوبه
    همچون دیود ی ام که با ورق معکوس روزگار شکسته شده ام

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad daraie

مارک ایفون انطور که به گوش من خورده الکتروپک خوبه با سیمابین که من شنیدم خدمات پس از فروش الکتروپک خیلی خوبه
      ممنون من بیشتر رو سیمکشی مشکل دارم
      ممنون میشم کمک کنین

دیدگاه

کسی نیس کمک بده

دیدگاه

سلام برای سیم کشی به دو زوج برای پنل ورودی احتیاج داری دو زوج هم برای ارتباط داخلی کلا میشه یه کابل 4 زوج.برای برقشم اگه فاز و نول مستقیم داره آره میشه بگیری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdivtt
            سلام برای سیم کشی به دو زوج برای پنل ورودی احتیاج داری دو زوج هم برای ارتباط داخلی کلا میشه یه کابل 4 زوج.برای برقشم اگه فاز و نول مستقیم داره آره میشه بگیری
            ممنون برای کارت حافظش چی؟؟الان 3 واحد میشه میشه 3تا 4 زوج میشه 12 زوج درسته؟
            این سوئیچر داخلی و خارجی میگن کدومش بهتره؟
            ممنون میشم یکم باز تر راهنمایی کنین

دیدگاه

سلام
              مدل ایفون پیک خوبه تابا و FF هم خوبه
              برای نوع سیم کشی کافیه ی سرچ کنی درضمن خود دستگاه هم نقشه داره
              برای سیم کشی اگر 6زوج 0/6 یا به (اصطلاح بازاری صفر شش) فویلدار استفاده کنی بهتره با توجه به تغیرات و اینکه بعضی از انها رشته های کمتر و یا بیشتر لازمه

سیم کشی اصولی این است که برای هر واحد جداگانه ی کابل بیاد
              و در ی باکس جمع بشن و از اونجا ی کابل رفته در پنل با توجه به فضای داخلی پنل
              ی نکته اضافه کنم : پیک برای کل واحد 1;2;3;4 مشترک است بجز B که مربوط به زنگ ولی تابا 1;2;3;4 مجزا است برای هر واحد
              در مورد سوئیچر هم اینکه فکر نکنم با توجه به فضای کار نیازی داشته باشید

هر چند که کلی بود امید وارم بدرد خورده باشه اگر سوالی بود من درخدمتم .

دیدگاه

به نظر من آیفون تک نما ببند
                باسیم 4زوج
                سویچر دار هم ببندی بهتره
                عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saaeghe
                  سلام
                  مدل ایفون پیک خوبه تابا و FF هم خوبه
                  برای نوع سیم کشی کافیه ی سرچ کنی درضمن خود دستگاه هم نقشه داره
                  برای سیم کشی اگر 6زوج 0/6 یا به (اصطلاح بازاری صفر شش) فویلدار استفاده کنی بهتره با توجه به تغیرات و اینکه بعضی از انها رشته های کمتر و یا بیشتر لازمه

سیم کشی اصولی این است که برای هر واحد جداگانه ی کابل بیاد
                  و در ی باکس جمع بشن و از اونجا ی کابل رفته در پنل با توجه به فضای داخلی پنل
                  ی نکته اضافه کنم : پیک برای کل واحد 1;2;3;4 مشترک است بجز B که مربوط به زنگ ولی تابا 1;2;3;4 مجزا است برای هر واحد
                  در مورد سوئیچر هم اینکه فکر نکنم با توجه به فضای کار نیازی داشته باشید

هر چند که کلی بود امید وارم بدرد خورده باشه اگر سوالی بود من درخدمتم .
                  ممنون از شما دوست خوبم
                  با ارتباط داخلی در ماکزیمم حالت به نظرتون چند زوج بگیرم؟
                  چون نوع گوشی معلوم نیس و اگه حافظه دار باشه .12زوج بگیرم خوبه یا بیشتر بگیرم؟
                  کابل چه مارکی بگیرم؟
                  ممنون میشم توضیح بدی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir mohammad 1376
                    به نظر من آیفون تک نما ببند
                    باسیم 4زوج
                    سویچر دار هم ببندی بهتره
                    ممنون
                    من دنبال اینم که بدونم با حافظه و ارتباط داخلی برا 3 واحد حداکثر چند رشته بگیرم؟12زوج خوبه؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کمک در خرید نصب ایفون تصویری

ممنون از شما دوست خوبم
                      با ارتباط داخلی در ماکزیمم حالت به نظرتون چند زوج بگیرم؟
                      چون نوع گوشی معلوم نیس و اگه حافظه دار باشه .12زوج بگیرم خوبه یا بیشتر بگیرم؟
                      کابل چه مارکی بگیرم؟
                      ممنون میشم توضیح بدی
                      سلام
                      خواهش میکنم دوست ما و همه ...
                      از اینکه دیر جواب دادم شرمنده الانم ک امدم بزور امدم چون خیلی گرفتارم خب بماند خودت خوبی
                      گفتم که همون12 خوبه ، 12زوج نه (فکر نکنم باشه) 6 زوج :nice: خب
                      برندهای مختلفی تو بازار هست: امل،ابهر،کرمان ی کابل معروفی هست که هرچه فکر کردم اسمش یادم نیامد فکر کنم رنگین کمان باشه اخه اینجا کسی از این برند نمایندگی نگرفته
                      من که از این کابلا راضیم
                      راستی پاور رو حد الامکان در نزدیکیه درب نصب کن
                      من درخدمتم باید ببخشی که دارم سطحی رد میشم از خستگیه سوالی بود بگو اگرم بلد نبودم حتما جوابتو پیدا میکنم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saaeghe

سلام
                        خواهش میکنم دوست ما و همه ...
                        از اینکه دیر جواب دادم شرمنده الانم ک امدم بزور امدم چون خیلی گرفتارم خب بماند خودت خوبی
                        گفتم که همون12 خوبه ، 12زوج نه (فکر نکنم باشه) 6 زوج :nice: خب
                        برندهای مختلفی تو بازار هست: امل،ابهر،کرمان ی کابل معروفی هست که هرچه فکر کردم اسمش یادم نیامد فکر کنم رنگین کمان باشه اخه اینجا کسی از این برند نمایندگی نگرفته
                        من که از این کابلا راضیم
                        راستی پاور رو حد الامکان در نزدیکیه درب نصب کن
                        من درخدمتم باید ببخشی که دارم سطحی رد میشم از خستگیه سوالی بود بگو اگرم بلد نبودم حتما جوابتو پیدا میکنم .
                        سلام ممنون
                        پس با ارتباط داخلی 6 زوج میشه.اما با داشت حافظه چند زوج بگیرم؟(از این گوشی های که پنلشون قابلیت ضبط داره)
                        کلا اگه نکته ای مونده راهنمایی کنی بگی ممنون میشم

یه واحد هم می تونه هم ایفون صوتی وهم تصویری داشته باشه.اخه برای اتاقشون میخواد یه ایفون صوتی بزارن که اونم هم زمان با تصویری پاسخ گو بتونن باشن.این کار میشه؟
                        برای ایفون تصویری مشکل نمیاره

دیدگاه

سلام ممنون
                          پس با ارتباط داخلی 6 زوج میشه.اما با داشت حافظه چند زوج بگیرم؟(از این گوشی های که پنلشون قابلیت ضبط داره)
                          کلا اگه نکته ای مونده راهنمایی کنی بگی ممنون میشم

یه واحد هم می تونه هم ایفون صوتی وهم تصویری داشته باشه.اخه برای اتاقشون میخواد یه ایفون صوتی بزارن که اونم هم زمان با تصویری پاسخ گو بتونن باشن.این کار میشه؟
                          برای ایفون تصویری مشکل نمیاره
                          سلام عزیز
                          میگم که مدل رو انتخاب کردی یا نه ؟ چرا؟
                          عزیزم پنل فقط تصاویر رو انتقال داده این مانیتور هست که اگر دوست داشته باشه یا باشی ضبط میکنه یعنی چی :question: :question: دیگر نیاز به سیم از پنل نداریم حالا اگر اون مانیتور این قابلیت نداشته باشه باید از حافظه جانبی استفاده کنی که اصلا بد بدلت راه نده چون هر مانیتور قابلیت خودش رو داره و تمامی موارد رو توضیح داده با نقشه( این که کلی گفتم برای اینکه نمیدونم چه برندی میخواهی نصب کنی) مثلا این که فارسی داره یا نه ارتباط داخلی داره یا نه عکس داره یا نه و... پس بد نی که ی سری به سایتشون بزنی

چرا نشه ؟ میشه و هیچ مشکلی برای ایفون نداره ک این مسئله رو باید هنگام خرید بهش توجه کنی یا همین الان برو تحقیق کن که کدام مدلش قابلیت های ک شما میخواهید رو انجام میدهد ک برای این کار میتونی از اینترکام برای ارتباط داخلی استفاده کنی خودمم فهمیدم چی نوشتم حالا خوبه تایپ کردم دس نویس نی وگرنه...
                          گزارشی از کارت به ما بدی خوشحال خواهیم شد .
                          حتما اتصالات رو قلع اندود کن .
                          برق برای مانیتور یادت نره .
                          سوالی داشتی بگو .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saaeghe

سلام عزیز
                            میگم که مدل رو انتخاب کردی یا نه ؟ چرا؟
                            عزیزم پنل فقط تصاویر رو انتقال داده این مانیتور هست که اگر دوست داشته باشه یا باشی ضبط میکنه یعنی چی :question: :question: دیگر نیاز به سیم از پنل نداریم حالا اگر اون مانیتور این قابلیت نداشته باشه باید از حافظه جانبی استفاده کنی که اصلا بد بدلت راه نده چون هر مانیتور قابلیت خودش رو داره و تمامی موارد رو توضیح داده با نقشه( این که کلی گفتم برای اینکه نمیدونم چه برندی میخواهی نصب کنی) مثلا این که فارسی داره یا نه ارتباط داخلی داره یا نه عکس داره یا نه و... پس بد نی که ی سری به سایتشون بزنی

چرا نشه ؟ میشه و هیچ مشکلی برای ایفون نداره ک این مسئله رو باید هنگام خرید بهش توجه کنی یا همین الان برو تحقیق کن که کدام مدلش قابلیت های ک شما میخواهید رو انجام میدهد ک برای این کار میتونی از اینترکام برای ارتباط داخلی استفاده کنی خودمم فهمیدم چی نوشتم حالا خوبه تایپ کردم دس نویس نی وگرنه...
                            گزارشی از کارت به ما بدی خوشحال خواهیم شد .
                            حتما اتصالات رو قلع اندود کن .
                            برق برای مانیتور یادت نره .
                            سوالی داشتی بگو .
                            سلام
                            ممنون که بیاد مایی.پس کلا شد 6 زوج
                            برای ایفون سیم بندی 220 رو داخل قوطی در نظر گرفته بودم که با خرطومی میومد زیر محل نصب گوشی.که امرو برای اطمینان کار رفتم یه قوطی برای پریز زیرش نصب کردم
                            یه سوال جدا کلا:
                            اگه حدود 3 متر سیم ایفون با محل عبور سیم برق یکی باشه نویز میگیره یا باید جدا باشه حتما؟؟اخه راهی اگه نداشته باشه برای اون میگم.بعد از دو طبقه دیگه که راه داره به دم در ببرم.
                            یا اینکه کلا سیم ایفون طبقه سومشو تا تقسیم دم در بدم و از دو واحد دیگشم مستقیم بیارم تا تقسیم پشت پنل.
                            کدومش بهتره
                            ممنون

دیدگاه

سلام
                              ممنون که بیاد مایی.پس کلا شد 6 زوج
                              برای ایفون سیم بندی 220 رو داخل قوطی در نظر گرفته بودم که با خرطومی میومد زیر محل نصب گوشی.که امرو برای اطمینان کار رفتم یه قوطی برای پریز زیرش نصب کردم
                              یه سوال جدا کلا:
                              اگه حدود 3 متر سیم ایفون با محل عبور سیم برق یکی باشه نویز میگیره یا باید جدا باشه حتما؟؟اخه راهی اگه نداشته باشه برای اون میگم.بعد از دو طبقه دیگه که راه داره به دم در ببرم.
                              یا اینکه کلا سیم ایفون طبقه سومشو تا تقسیم دم در بدم و از دو واحد دیگشم مستقیم بیارم تا تقسیم پشت پنل.
                              کدومش بهتره
                              ممنون
                              سلام
                              کار تو بازار کلا هرکی به هر کیه در واقع سلیقه ی که زیاد به اصول کار توجه نمیکنن شاید بعضی جاها برقکار پابپای نظام مهندسی جلو بره اما....
                              از طرفی اونا فقط دارن طبق کتاب جلو میرن و ی نقشه میدن دست شما که طبق اون باید بری جلو حالا ...
                              برای ایفون ی قوطی بزار که ایفون روش نصب شه و دیگه پریز نمیخواد سیم(که اگر کابل باشه بهتره) از تابلو بگیر ببر داخل قوطی البته از فیوز 6امپر :arrow:اکثر خرابی تصویریها از پاورشان است .
                              که بعد حتما ترمینال بزن و استفاده از سرسیم .
                              البته من با نظام مهندسی موافقم نه اینکه هر چه روی کاغذ صرفا باشد بلکه باید این دوطرفه باشد .

اگر یک مسیر نباشه بهتره برای تصویری ممکنه که تصویر خوبی نداشته باشی و حتی روی صدا پارازیت یا همون نویز باشه

یکی از مشکلاتی که در نصب و تعمیر هست اینه که سیم ایفون از اون واخد رد شده و بنا به مسائلی شما دسترسی به ان را ندارین که یا خانه نیستند یا شوهرش خونه نی و ...
                              امید وارم توضیحاتم القا پذیر باشه
                              من درخدمتم هر سوالی داشتی در هر ضمینه حتی بلد نبودم خوبیش اینه ک منم به معلوماتم اضافه میشه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X