اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر رنگ بک گراند و خطوط ارتبطی در قسمت طراحی PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر رنگ بک گراند و خطوط ارتبطی در قسمت طراحی PCB

دوستان من تازه شروع کردم به طراحی PCB با پرتوس
    چند تا سوال داشتم.چطوری میشه رنگ بک گراند صفحه که مشکی هست و رنگ خطوط که به رنگ ابی پررنگ هست رو ویرایش کرد.(اخه تشخیص رنگ ابی در زمینه مشکی سخته)
    و اینکه چطوری میتونم برد (یک رو) طراحی کنم.یه مدار طراحی کردم و بعد از اتمام چیدمان قطعات با استفاده از گزینه Auto router خطوط رو متصل کردم ولی فکر کنم فیبر (2 رو) زده.چون غیر از خطوط ابی رنگ خطوط قرمز رنگ هم اضافه شده به طرح.
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : تغییر رنگ بک گراند و خطوط ارتبطی در قسمت طراحی PCB

خوب خوشبختانه مشکل تغییر رنگ حل شد.زیر و بم ش رو دراوردم.فقط هنوز نتونستم برد تک رو بزنم.به هیچ وجه عوض نمیشه.موندم چه کنم
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X