اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترانزیستور smd جریان بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترانزیستور smd جریان بالا

با سلام
    ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن برای قطع و وصل بار با جریان 2 آمپتوسط میکرو از چه ترانزیستر smd میتونم استفاده کنم؟ فرکانس قطع و وصل 1HZ هست. با یک ترانزیستور میشه یا باید دارلینگتون ببندم؟

پاسخ : ترانزیستور smd جریان بالا

سلام
    چه اصراری دارید که از ترانزیستور SMD استفاده کنید؟ با فرض اینکه بتونید در بازار ایران پیدا کنید فکر نمیکنم ابعادش با ترانزیستور پایه دار چندان تقاوتی داشته باشه، می تونید از سری BD138و139 استفاده کنید، هم سایز کوچیکی داره و راحت میتونید روی برد بخوابونید و هم از لحاظ سخت افزاری جواب کارتون رو میده
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آینده روشن
      با سلام
      ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن برای قطع و وصل بار با جریان 2 آمپتوسط میکرو از چه ترانزیستر smd میتونم استفاده کنم؟ فرکانس قطع و وصل 1HZ هست. با یک ترانزیستور میشه یا باید دارلینگتون ببندم؟
      ترانزیستور pnp با کد 2sB1124 تا جریان 3 امپر تحمل داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آینده روشن
        با سلام
        اگر خیلی اصرار داردید از ترانزیستورsmdاستفاده کنید می توانید از این فت 8 آمپر براحتی استفاده کنید.
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

سلام
          ماسفت Si2302DS هم خوبه
          من در کار تابلو led ثابت برای فلاشر با کانال تعداد بالا ازش استفاده میکنم
          فروشگاه سایت هم داره (eca)

دیدگاه

ممنون از راهنمایی همه دوستان.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X