اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انداختن ولتاژ روی یک خروجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انداختن ولتاژ روی یک خروجی

سلام من یک سوال داشتم
    من میخوام یک ورودی داشته باشم و 2 خروجی حالا وقتی به ورودی ولتاژ + و - می دم همین ولتاژ روی خروجی یکم بیفته و زمانی که جای مثبت و منفی رو در ورودی عوض می کنم ولتاژ روی خروجی دوم بیفته کسی می تونه راهنمایی کنه

پاسخ : انداختن ولتاژ روی یک خروجی

سلام
    یعنی شما میخواید در خروجی عین ولتاژ ورودی رو داشته باشید؟
    اگر اینطوره با دو رله می تونید اینکتار رو انجام بدید
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

آره دقیقا ولتاژ ورودی رو می خوام بندازم روی یکی از خروجی ها به این صورت که با تغییر جای + و - در ورودی ولتاژ در یکی از کانال های خروجی فعال باشه

دیدگاه

دو تا رله نیاز دارید، یکی با ترانزیستور NPN و دیگری با PNP و سر مشترک رله رو هم وصل میکنید به سیگنال های مورد نظر، رله ها یکی با یک و دیگری به صفر(-) فعال میشه و خروجی رو هم م یتونیم از تیغه های NO رله ها که به هم وصل کردید بگیرید
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X