اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد تعمیر lcd ماشین حساب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد تعمیر lcd ماشین حساب

با سلام
    بنده یه ماشین حساب casio مدل fx82ms دارم که ال سی ذیش خراب شده از کجا باید نوشو بخرم و عوض کنم

پاسخ : کمک در مورد تعمیر lcd ماشین حساب

سلام.
    این نوع ال سی دی ها معمولا یک کابل فلت طلقی دارن و ال سی دی بعد از مدتی از اون جدا میشه، برای شما هم به این شکل هستش، یه عکس بذارید شاید بهتر بشه کمک کرد.
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

سلام روی اون سیم طلقی هست یه کاغذ بذارید و 3دقیقه با اوتو روی اون کاغذ سر اتصال به برد را اتو کنید جاهای دیگه نه ها!!!!! به احتمال99درصد مشکلتون حل می شه

دیدگاه

سلام دوستان قطعه لاستیکی مستطیلی شکل که رگه های مشکی داره پشت ال سی دی ماشین حساب اسمش چیه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط الکتروگیلانیک نمایش پست ها
          سلام دوستان قطعه لاستیکی مستطیلی شکل که رگه های مشکی داره پشت ال سی دی ماشین حساب اسمش چیه ؟
          درود.
          فلت کربنی...
          اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X