اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک اشکال با ماژول HMT و HMR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک اشکال با ماژول HMT و HMR

سلام.من یک پروژه دارم که توسط نرم افزار متلب بوسیله پورت سریال دستور به صورت بیسیم با ماژول HMT که فرکانس 915 مگاهرتز داره برای میکرو ارسال میشه.توی ارسال و دریافت مشکلی ندارم ولی وقتی بیش از یک متر از گیرنده دور میشم دیگه نمیتونه بگیره دیتا را.
    به جای آنتن از 50سانت سیم به صورت حلقه ای استفاده کردم
    لطفا اگه کسی میتونه درباره اینکه چه جوری بردش را افزایش بدم کمکم کنه ممنون میشم.
    اگر کسی برنامه ای داره که کامل هست و بدون نویز هست میتونه دریافت و ارسال انجام بده

پاسخ : یک اشکال با ماژول HMT و HMR

هر دیتایی که میفرستی تو یه حلقه FOR حد اقل 20 تایی بفرست
    دیتایی که میخای بفرستی رو با پیشوند و پسوند بفرست و تو گیرده با دستور MID بسکام البته پسوند و پیشوند رو برش و چک کن در صورت صحت دیتا رو به عنوان دیتایه دریافتی استفاده کن
    عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

ممنونداز راهنمایی تون
      ولی همین کار را انجام دادم و از روش تساوی سه تایی استفاده کردم ولی همچنان مشکل برد کم راردارم
      میشه برای اینه که از آنتن های مخصوص استفاده نکردم؟

دیدگاه

اگه رویه ماژولتون جایی برایه نصب آنتن داره حتما این کار رو بکنید وگرنه یک سیم هم نقش آنتن رو داره و باید بایک سیم هم خیلی بردش بیشتر 1متر باشه
        عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

چند تا خازن درست و حسابی توی تغذیه بزارید احتمال داره بهتر بشه

دقیقا به پایه های ماژول ( نزدیک ترین جا به ماژول ) یه خازن 100 نانو و یه خازن 100 میکرو و یه خازن 1000 میکرو وصل کنید ( هم توی فرستنده و هم توی گیرنده )

نتیجه رو هم اعلام کنید !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X