اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

error

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

error

سلام دوستان.
    یه برد زدم ولی وقتی design roll chel میکنم این ارور رو بهم میده
    silk to solder mask clearance constraint ..... کسی میدونه واسه چیه؟وقتی روش کلیک میکنم pad ها رو نشونم میده و اینکه یه هزارتایی هم ازین همین ارور میده!!!
    رو بردای قبلی این مشکلو ندارم روی همین برده فقط.... oo:
    ممنون میشم کمک کنید

پاسخ : error

سلام
    در Rules چی مواردی رو تنظیم کردید؟
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

من فقط clearance رو گذاشتم رو 8 میل و کاسیمم مینیمم لاین ها رو مشخص کرئم ولی این انگار داره روی یک لایه ی دیگه ارور میده که من نمیفهمم.

دیدگاه

عاغا کسی نمیدونه چیکار کنم؟؟؟ :angry:

دیدگاه

احتمال زیاد مشکل عدم رعایت فاصله بین پد ها و ویاها با خطوط موجود در لایه overlay هست...

دیدگاه

یه عکس از صفحه نرم افزار بگیرید، از روی اون راحتر میشه Error رو پیدا کرد
            از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

ممنون از پاسخاتون.
              مشکل حل شد.توی تنظیمات design rule check یک سری تیک ها رو اشتباه فعال کرده بودم که باعث میشد بعضی لایه های بی ربط چک بشن... :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X