اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد Protel DXP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد Protel DXP

سلام
    من یه سوال در مورد DXP دارم و اون اینه که آیا من می تونم اندازه pad ها و Hole size ها رو به یکباره تغییر بدم؟ یعنی این که دیگه مجبور نباشم دونه به دونه اندازه ها رو تنظیم کنم. میشه ؟

Re: سوال در مورد Protel DXP

نوشته اصلی توسط magician
    سلام
    من یه سوال در مورد DXP دارم و اون اینه که آیا من می تونم اندازه pad ها و Hole size ها رو به یکباره تغییر بدم؟ یعنی این که دیگه مجبور نباشم دونه به دونه اندازه ها رو تنظیم کنم. میشه ؟
    بله میشه
    حالا عجله دارم نیگا میکنم میگم(اگه از بچه ها نگن)
    خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
    چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
    ژان پل سارتر
    [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

سوال در مورد Protel DXP

سلام. خوبی دوست عزیز؟
      من برای 99se رو بلد هستم نمیدونم یکی هست یا نه

توی 99se باید روی یکی از pad ها 2 بار کلیک کنی توی پنچره ای که بازه میشه یه گزینه داره global اون رو بزنی پنجره ات بزرگتر میشه حالا هر تغییری که روی این pad بدی روی تمام pad ها اعمال میشه . البته فرق بین free pad و پرایوت pad که اون هم در پنجره global قابل تنظیم هست .
      موفق باشید.
      شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
      هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
      چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سوال در مورد Protel DXP

روی یکدونه Pad راست کلیک میکنی میگی Find Similar یا شیف F رو میزنی یک به اضافه که اومد روی اون Pad که میخوای کلیک میکنی. یک صفحه باز میشه. اگر کلیکی بکنی همه Pad ها رو انتخاب میکنه ولی اگر مثلا Pad هایی رو میخوای که HoleSize شون 35mil هست توی گزینه HoleSize بجای Any گزینه Same رو انتخاب میکنی.
        وقتی OK کردی صفحه Inspector میاد. این صفحه برای تغییرات دسته جمعی هست. هروقت چند تا قطعه رو انتخاب کردی با زدن کلید F11 این صفحه میاد تغییرات رو که دادی OK کن.

موفق باشی
        شهریار
        Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد Protel DXP

سلام
          دوستان تو Altium Designer وقتی یه PCB project میسازم و میخوام تو یه فولدر که ساختم ذخیره اش کنم فولدری که ساختم وقتی از مسیر My Computer>C>Altium Designer Summer 9 میخوام وارد فولدری که ساختم بشم اصلا این فولدر وجود نداره یعنی فقط از داخل محیط خود نرم افزار میشه دیدش این فولدرایی هم که درست میکنم کنارش یه علامت قفل داره که تو عکس زیر مشخص کردمش. کسی میدونه دلیلش چیه؟ ضمنا ویندوزم 7 و 64 بیتی هستش. با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X