اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رفتن اساتید و کاربران از انجمن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رفتن اساتید و کاربران از انجمن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

با سلام
    دوستان اصلا حواستون هست استاد عزیز، جناب کی نژاد بیش از 2 ماهه حضور ندارن؟
    نکنه ایشون هم مثل سایر اساتید دیگه به دلیل نوع برخوردها و عدم رسیدگی لازم از سوی مسئولین جمع مارو ترک کردن؟ :sad:

تاریخ آخرین حضور بعضی از کاربران بدرد بخور رو که نگاه کنی بیشتر به عمق فاجعه میشه پی برد!!!!!!! من نمیدونم این سایت چرا به این روز افتاده؟ (البته دلیلش رو میدونم منتها حرف نزنیم بهتره. وگرنه خودمونم باید بار سفر ببندیم)

به پروفایل بعضی از این دوستان موجود در تصویر بالا که دارنده بالاترین تشکرها بودن سر زدم و متاسفانه دیدم چند تاییشون خیلی وقته از آخرین حضورشون گذشته و تو امضای یکیشون چنین نوشته ای دیدم :sad: :

و یا این یکی دوستمون که چنین نظری رو تو امضاشون نوشتن :

و یا یه سر بزنید به صفحه کاربران فعال !!!!!!! تا ببینید اونجا چه خبره!!!!!!

اکثر افرادی رو هم که به پروفایلشون سر زدم تو سال 93 و 94 رفته بودن.

امیدوارم این پست خودبخود قفل و یا حذف نشه تا شاید مسئولین با دیدنش یه فکری کنن(البته اگر امور فروشگاه و کسب درآمد بهشون اجازه بده!!! چون ظاهرا و با توجه به تاپیک های دیگه ای که هشدار داده بودن (به طور نمونه تاپیک مهربانی در ECA ) زیاد برای مسئولین مهم نیست)

پاسخ : رفتن اساتید و کاربران از انجمن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

امیدوارم حال جناب کی نژاد خوب باشه و این عدم حضورشون ناشی از اون چیزی که من فکر میکنم نباشه. ایشون به گردن همه ماها حق دارن
    اگر کسی به ایشون دسترسی داره و یا شماره تماسی ازشون داره لطف کنه یه تماس باهاشون بگیره تا از نگرانی دربیایم :sad:

دیدگاه

کلا اوضاع سایت خیلی داغونه ، امیدوارم که این روند ادامه نداشته باشه و برگرد به حالت خوب گذشته
      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
      [hr]

دیدگاه

بله حق با شماست
        اوضاع جالب نیست. ولی این فقط به ما بر نمیگرده.
        بخشی به برخورد واقعا بد کاربران برمیگرده که واقعا قابل تحمل نیست وبرخی به وضع اقتصادی کشور بر میگرده که تو این 1 سال به قدری خراب شده که دیگه اکثر دوستان یا فقط به کسب و کار خودشون باید برسند یا دیگه حالی برای کمک و .... نمیمونه. این رو نباید فراموش کرد.

در هر صورت وضع انجمن باید بهتر بشه این کاملا درست هست.
        انشالا بتونیم به جمع بندی مناسبی در این باره برسیم

موفق باشید

دیدگاه

من از طرف خودم از همه اساتید و کاربران واقعی انجمن عذر میخوام
          نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
          بله حق با شماست
          اوضاع جالب نیست. ولی این فقط به ما بر نمیگرده.
          بخشی به برخورد واقعا بد کاربران برمیگرده که واقعا قابل تحمل نیست وبرخی به وضع اقتصادی کشور بر میگرده که تو این 1 سال به قدری خراب شده که دیگه اکثر دوستان یا فقط به کسب و کار خودشون باید برسند یا دیگه حالی برای کمک و .... نمیمونه. این رو نباید فراموش کرد.

در هر صورت وضع انجمن باید بهتر بشه این کاملا درست هست.
          انشالا بتونیم به جمع بندی مناسبی در این باره برسیم

موفق باشید
          سخن آقای بلورچیان درست
          ولی دیگه چرا بزرگنمایی میکنیم
          مگه تا به حال مشکلاتی از این قبیل نبوده
          مشکل از بی توجهی و یا بی ادبی و یا ... من و امسال من و بعضی کاربران هست
          امیدوارم اساتید هر جا که باشند موفق و سربلند باشن
          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
          --------------------------------------------------------
          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
            من از طرف خودم از همه اساتید و کاربران واقعی انجمن عذر میخوام سخن آقای بلورچیان درست
            مشکل از بی توجهی و یا بی ادبی و یا ... من و امسال من و بعضی کاربران هست
            امیدوارم اساتید هر جا که باشند موفق و سربلند باشن
            توی این مدتی که من توی انجمن بودم تا به این شدت نبوده و الان این مشکل در اوج خودشه

دیدگاه

بزرگنمایی!!!!!!!!
              در برابر چنین اظهار نظری فقط باید سکوت کرد!!!!!! oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spark_man
                بزرگنمایی!!!!!!!!
                در برابر چنین اظهار نظری فقط باید سکوت کرد!!!!!! oo:
                خودتون دیدید که نوشته بودند به خاطر بی ادبی و بی توجهی رفتند نه مشکلات مالی
                از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

حالت خوبه عزیزم؟؟؟ چه میکنی با روزگار؟؟؟ oo:
                  چی رو داری به چی ربط میدی؟
                  بهتره یه دور دیگه اظهار نظر خودت رو بخونی چون فکر کنم خودت هم نفهمیدی منظورت چیه!؟!!! oo:

شما اینجا برگشتی گفتی:
                  و من از این تعجب کردم که بزرگنمایی کجا بوده؟ غیر از حقیقته که همه قبولش دارن؟!!!؟؟؟
                  بعد مجددا اومدی میگی:
                  oo:
                  الان دقیقا چی رو به چی ربط دادید؟
                  خواهشن قبل از اظهار نظر کمی فکر کنید. جای دوری نمیره.
                  اگر میبینید یه سری از کاربران میان ایرادات رو میگن و اعتراض دارن برای اینه که این محیط براشون مهم و ارزشمنده و برای همین نمیخوان از دستش بدن. و گرنه نه ارث بابای منه و نه چیزی غیر از مطالب علمیش نصیب من میشه که دارم الان اعتراض میکنم ...
                  منم میتونم عین اکثر کاربرانی که فقط مصرف کننده هستن و براشون ارزشی نداره این سایت وجود داشته باشه یا نداشته باشه بگم به من چه. بزار از بین بره اصلا. کی به کیه!!!!

اما جدا عرض میکنم . قبل از اظهار نظر مجدد راجع به این پست و تاپیک از ابتدا تاپیک رو بخون و بعد نظر بده :agree:

دیدگاه

اگه قرار باشه همه از روند سایت به به و چه چه کنن و بگن همه چی خوبه، هی وضع بدتر میشه ،و میشه همون قضیه فیدبک مثبت که کل سیستم رو ممکنه از بین ببره
                    تو هر سیستم و یا اجتماعی باید یه سری منتقد و ناظر باشن تا مشکلات رو بگن و بصورت فیدبک منفی عمل کنن و سیستم هر روز بهتر باشه و مشکلی براش پیش نیاد.
                    منتها از اونجایی که توی ایران منتقدین و کسانی که ایرادات رو میگن منفور اجتماع میشن ، یا کسی جرات منتقد شدن نداره و یا گوشی برای شنیدن نقد وجود نداره.

دیدگاه

بیشتر اساتیدی که رفتن حالا به هر دلیلی ... بیشتر تجربیات خودشونو تو این سایت قرار دادن اما به صورت پراکنده اگه بشه این ها رو جمع اوری کرد و به صورت دسته بندی شده به صورت یه پایگاه اطلاعاتی دراورد وبه مرور زمان کاملش کرد بیشتر مشکلات حل میشه ((اینو دارم به صورت تجربی میگم من و یه سری از دوستانم که همون تو حوضه رشته های مرتبط با برق و کامپیوتر میشد جمع شدیدم و با یه سری اساتید منطقه خودمون که حدود 35 هستیم یه چنین پایگاهی با صرف هزینه مختصر راه اندازی کردیم وحالا هم خودمون اونو به روز میکنیم هم استفاده میکنیم .((البته یه چیز بگم حدود سه سال طول کشید )) ))
                      اما بازم حق با شماست هیچی جای اساتید نمیگیره اب ریخته شده رو نمیشه جم کرد :sad:
                      سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

دیدگاه

باعث تاسفه که با خروج افراد با تجربه افراد تازه نفس جایگزینشون نمیشن حالا اینکه افراد تازه نفس مطلع وجود نداره یا این سایت دیگه جذابیتشو از دست داده یا ملت دیگه از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون خودداری میکنن یا همه موارد خودتون قضاوت کنین .
                        البته این رو هم باید در نظر گرفت که اون زمانی که eca در اوج بود فروشگاهی در کنارش وجود نداشت و بقولی جناب بلورچیان یه بچه داشت و حالا انجمنی در کنار فروشگاه وجود داره .خب معلومه الان آقای بلورچیان دوتا بچه داره انجمن و فروشگاه و معمولا هم بچه اول بعد از اومدن بچه دوم ضدحال میخوره چون میبینه بابا و مامان دارن به بچه دوم توجه میکنن

دیدگاه

دوستان اکثر انجمن ها همین شرایط رو دارن و علاوه بر وضع بد اقتصادی کلا به عدم پویا بودن نسل جدید برمیگرده!شما داخل انجمن ها بری روزی شاید یک سوال جدید پرسیده بشه و مشخصه وقتی سوالی نباشه جوابی هم براش داده نمیشه و انجمن از رونق میفته!زمان ما از یک چشمک زن دو ترانزیستوری شروع کردیم و ادامه دادیم الان ماشالا بچه ها چشم باز میکنن کلی فناوری میبنن که اصلا برای این نسل این چیزا جالب نیست.انصافا گوشی اندروید با کلی نرم افزار و ... رو میشه با یه چشمک زن یا فوقش ربات مسیریاب یکی کرد؟الان بیشتر همین علاقمندان رفتن یا سراغ نرم افزار یا هم که کلا میلی به اینجیزا ندارن.
                          یک زمانی برای اینکه اولین بار 8051 رو از نزدیک دیده بودم ذوق میکردم و مشخصه هر روز سوال جدیدی برام پیش میومد.هنوزم هنوزه کتابهای اون دوران رو دارم و لازم بشه نگاه میکنم.آمار کتابخوانی شدیدا اومده پایین.کلا رشد علمی کشور برخلاف چیزی که مسئولین میگن خیلی پایینه و اگر چیزی هم هست در رده دانشگاهیه و انجمن ها معمولا جایی برای رده دانش آموزان و یا دانشجویان در سطح آماتوری هست و خیلی کم اتفاق میفته یه سوال حرفه ای در انجمن پرسیده بشه.
                          حالا این نظر شخصی من بر اساس شرایط حال بود و راه حلی هم براش نیست چون به قول شعر معروف:
                          خشت اول چون نهدمعمار کج ** تا ثریا میرود دیوار کج
                          Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spark_man
                            حالت خوبه عزیزم؟؟؟ چه میکنی با روزگار؟؟؟ oo:
                            چی رو داری به چی ربط میدی؟
                            بهتره یه دور دیگه اظهار نظر خودت رو بخونی چون فکر کنم خودت هم نفهمیدی منظورت چیه!؟!!! oo:

شما اینجا برگشتی گفتی:
                            و من از این تعجب کردم که بزرگنمایی کجا بوده؟ غیر از حقیقته که همه قبولش دارن؟!!!؟؟؟
                            بعد مجددا اومدی میگی:
                            oo:
                            الان دقیقا چی رو به چی ربط دادید؟
                            خواهشن قبل از اظهار نظر کمی فکر کنید. جای دوری نمیره.
                            اگر میبینید یه سری از کاربران میان ایرادات رو میگن و اعتراض دارن برای اینه که این محیط براشون مهم و ارزشمنده و برای همین نمیخوان از دستش بدن. و گرنه نه ارث بابای منه و نه چیزی غیر از مطالب علمیش نصیب من میشه که دارم الان اعتراض میکنم ...
                            منم میتونم عین اکثر کاربرانی که فقط مصرف کننده هستن و براشون ارزشی نداره این سایت وجود داشته باشه یا نداشته باشه بگم به من چه. بزار از بین بره اصلا. کی به کیه!!!!

اما جدا عرض میکنم . قبل از اظهار نظر مجدد راجع به این پست و تاپیک از ابتدا تاپیک رو بخون و بعد نظر بده :agree:
                            آقا میبخشید انگار من نتونستم منظورم رو برسونم میبخشی
                            در مورد نظرات الآن دیگه کسی به این جورچیزها(علم و تکنولوژی و...) توجهی نمیکنه
                            همش فکرشون دنبال فوتبال یا دارن موتربی میکنن یا کلا بی حوصله هستن(مثل خودم )
                            اون درست هاش هم کم کم بار سفر رو میبندند :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
                            بقیه هم که خودتون میدونید
                            اون هایی هم که تازه عضو میشن فقط برای رفع اشکال هست
                            ولی باز هم هر جوری باشه من میام

دیدگاه

پاسخ : رفتن اساتید و کاربران از انجمن؟؟؟؟؟؟!!

باسلام
                              به همه دوستان گل
                              این موضوع نیومدن بعضی از اساتید درست است و چندین دلیل می تونه داشته باشه
                              یکی از مهم ترین هاش همین موضوع مشکلات موجود در بازار و در گیر بودن اساتید با مساعل اقتصادی هست.
                              و اینکه وقتی پروژه ای انجام نمیشه وپول در این معقوله نباشه بازار فروش و بازار طراحا راکت میشه.
                              اقای بلور چیان درست تشخیص دادند.
                              احتمالا حجم فروش شرکت eca این مسعله رو نشون میدهد.
                              ...
                              بنده با دوستان طراح زیادی اشنا هستم
                              یک سالی هست کلا بازار قفل شده پول راحت در نمیاد مخصوصا با پروژه.
                              اطلاعات دوستان و اساتید پویا است و با بازار و جو اقتصادی خیلی وابسته هست.

نکته بعدی بر میگردد به اینکه چرا نیروهای جدید قوی به سایت اظافه نشدند.
                              این هم بر میگرده به وزارت علوم و ضعیف بودن خروجی های دانشگاه در چند سال اخیر
                              اونهایی که دستی تو کار داشته باشن حرف من رو متوجه میشوند.
                              وقتی مهندس برق ما جز پاس کردن واحد به چیز دیگه ای فکر نمیکنه اوضاع بهتر از این نمیشه.
                              دکتر جبه دار بعدی کجاست؟
                              بهزاد رضوی بعدی کجاست؟
                              نمی خوام سیاسیش کنم و لی مشکل اصلی جای دیگری است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X