اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همه چیز در مورد آِی سی های MAX؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

همه چیز در مورد آِی سی های MAX؟؟؟؟؟؟

سلام
    از اساتید و دوستان کسی در مورد ای سی های MAX اطلاعاتی داره؟

پاسخ : همه چیز در مورد آِی سی های MAX؟؟؟؟؟؟

اگه منظورت اون آی سی های مبدل ولتاژ هست
    هیچ چی فقط ولتاژ رو تبدیل میکنند
    مثلا:3.3به 5 و برعکس
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

از اساتید و دوستان کسی در مورد ای سی های MAX اطلاعاتی داره؟
      شرکت Maxim آی سی های بسیار متنوعی داره، کدوم پارت نامبر مدنظرتون هست؟
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

دوستان کسی در مورد ای سی max اطلاعاتی داره که بشه به عنوان اسیلاتور ازش استفاده کرد در حد 3گیگا هرتز، یا مداری چیزی که اون فرکانس رو بده
        ممنون میشم کمکم کنید

دیدگاه

توسایت Maxim جستجو میکردید این رو پیدا میکردید:
          MAX2870
          23.5MHz to 6000MHz Fractional/Integer-N Synthesizer/VCO
          :read:
          از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون، یه سوال دیگه هم اینکه این آی سی تو ایران پیدا میشه، قیمتش چنده؟

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون، یه سوال دیگه هم اینکه این آی سی تو ایران پیدا میشه، قیمتش چنده؟
              تعداد محدودی از محصولات Maxim در ایران هست . میتونید در دو سایت جوان الکترونیک و پایا سرچ کنید.
              در زمینه طراحی اسیلاتور های فرکانس بالا تخصصی ندارم ولی به نظر من بهتره مطابق اصول طراحی VCO و PLL مدار مورد نظرحودتون رو طراحی کنید که برای این فرکانس بنظر کار دشواری میاد.

پینوشت: در زمینه طراحی اسیلاتور های فرکانس بالا تخصصی ندارم، تمامی موارد مطرح شده تنها به استناد تجارب قبلی و کمک می باشد.

دیدگاه

مرسی از توضیحاتتون
                اگه ممکنه توضیحی هم در مورد pll هم بدید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X