اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال : مهارت های لازم برای ورود به بازار کار ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال : مهارت های لازم برای ورود به بازار کار ؟؟

سلام
    برای ورود به بازار کار کنترل باید در چه نرم افزار هایی تخصص داشت و چه زبان های برنامه نویسی بلد بود ؟
    کلا چه مهارت هایی رو برای بازار کار پیشنهاد میکنین ؟

من ترم 3 کنترلم کار با بیسکامAVR رو تازه شروع کردم و زبان C / c++ رو هم در حد متوسط بلدم
    ممکنه بی ربط باشه ولی برنامه نویسی اندروید رو هم در حد متوسط بلدم همچنین جدیدا از روی علاقه کار با زبان پرولوگ رو هم شروع کردم کمی هم متلب بلدم.

خوشحال میشم نظراتتون رو بیان کنین ...

پاسخ : سوال : مهارت های لازم برای ورود به بازار کار ؟؟

با سلام
    اولین جایی که استخدام شدم بهم این حرف رو زد، اگه avr بلد باشی تو صنعت کسی خوشحال نمیشه اما اگه بلد نباشی ناراحت میشن، این در مورد avr، سی هم خوبه تا میتونی یاد بگیر، کلا یه اصل تا وقتی نمیدونی دقیقا چیکار می خوای بکنی هر چی دم دستت اومد یاد بگیر، البته این تجربه شخصیه صرفا
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

سلام
      برای دوستانی که نرم افزار کار هستند، بلد بودن زبان سی و میکروی AVR و برای دوستان سخت افزار کار آشنایی با چند تا آی سی پرکاربرد و اصول اولیه نرم افزار Altium و برای هر دو گروه بلد بودن نرم افزار Office هیچی نیست!!!!!! باید بلد باشید، مثل اینه که من بگم غذا خوردن بلدم!!!!!! اگر میخواید جای مناسب استخدام بشید از اینا بیشتر چی بلدید؟ اینا رو باید بلد باشید
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

مرسی دوستان
        خوب منم این پست رو زدم که ببینم چه تخصص هایی برای بازار کار لازمه ؟ کلا شما که تو صنعت هستین چی رو پیشنهاد میکنین ؟ PIC , ARM ,FPGA ؟ یا کلا از بحث میکرو بیایم بیرون ؟ و برم سراغ متلب و پردازش تصویر و اینجور چیزا ؟

دیگه بیشتر از اینا یکم شبکه بلدم ، زبان ویژال بیسیک ، کار با Kali لینوکس برای هک و فتوشاپ و یکم پایتون و کمی هم PHP و SQL که البته فکر نکنم هیچ کدومشون بدرد بازار کار برق بخوره ، واسه همین میخوام روی چند تا موضوع تخصصی کار کنم .
        دوستان خوشحال میشم تجربیاتتون رو به اشتراک بزارین !!!!

دیدگاه

UP ......

دیدگاه

شما اول باید به این سوال مهم جواب بدید:
            - حاضرید یاد بگیرید و درآمد داشته باشید
            -یا حاضرید بخاطر درآمد یاد بگیرید

همه مواردی که عنوان کردید بازار کار داره، بعضی هاش سختی توش زیاده ولی درنهایت درآمد خوبی داره؛ بعضی هاش هم نه خیلی سخت نیست و درآمد متوسط و دائمی داره.
            باید ببینید که به چی علاقه دارید و جز کدوم دسته هستید.
            از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X