اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط ماژول بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط ماژول بلوتوث

سلام
    میشه دوتا ماژول hc05باهم ارتباط داد!!؟؟یعنی از ی طرف بشه به ی ماژول داده داد سپس اون مازول با یه ماژول دیگه از hc05 ارتباط برقرار کنه و در طرف دیگه خروجی بگیریم.
    چجوری میتونم این دوتا به هم وصل کنم
    من با دانش و آکاهی ام تمام جهالت ها رو به زانو در خواهم اورد.

پاسخ : ارتباط ماژول بلوتوث

مشکل من تو نحوه ارتباط این دوتا ماژول باهمه
    ی سوال دیگه اگ من r/tمیکرو به ماژول وصل کنمم چون خروجی میکرو 5 احتمالا بسوزه ماژول؟

دیدگاه

کسی نیست کمکم کنه؟؟
      تا حالا راه اندازیش نکردین؟؟
      را ال سی دی چرت و پرت نشون میده

دیدگاه

برای ارتباط دوتا ماژول حتما باید ات کامنداشو تنظیم کنید اینکه پسوردشو بردارین و یکیشو به عنوان مستر و دیگری رو درحالت اسلو بزارین
        اینکه رو ال سی دی چرت و چرت نشون میده بخاطر اینه که فرکانست درست نیست اگه توی برنامت فرکانسو هشت مگ انتخاب کردی باید با فیوز بیت ها فرکانسو روی 8 مگ داخلی تنظیم کنی یا در حالت کریستال خارجی بزاری برای تنظیم فیوز بیت هم توصیه من پروگرم کردن با ای وی ار استدیو است :agree:
        با مستقیم وصل کردن به میکرو اتفاقی نمیفته ولی تغذیشو حتما 3.3 بذار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidamjad
          برای ارتباط دوتا ماژول حتما باید ات کامنداشو تنظیم کنید اینکه پسوردشو بردارین و یکیشو به عنوان مستر و دیگری رو درحالت اسلو بزارین
          اینکه رو ال سی دی چرت و چرت نشون میده بخاطر اینه که فرکانست درست نیست اگه توی برنامت فرکانسو هشت مگ انتخاب کردی باید با فیوز بیت ها فرکانسو روی 8 مگ داخلی تنظیم کنی یا در حالت کریستال خارجی بزاری برای تنظیم فیوز بیت هم توصیه من پروگرم کردن با ای وی ار استدیو است :agree:
          با مستقیم وصل کردن به میکرو اتفاقی نمیفته ولی تغذیشو حتما 3.3 بذار
          مرسی از جوابت
          من قبل دریافت اطلاعات یه کلمه رو ال سی دی مینویسم که اونو درست مینویسیه(مثلا hi)ولی اونایی که میرسه از رو چرت و پرت نشون میده
          در ضمن چجوری ات کامنداشو تنظیم کنم؟؟
          پسوردشونو مگه میشه بر داشت؟

دیدگاه

اینکه روی ال سی دی کلمه HI رو خودتون نوشتین تو هر فرکانسی کار میکنه یعنی مینویسه.
            شما بیا همون کلمه رو روی ال سی دی به مدت 1 ثانیه نمایش بدین و بعد پاک کنید ببینید توی عمل هم همون یک ثانیه طول میکشه یا بیشتره
            اگه بیشتر بود یعنی نوشته بیشتر از 1 ثانیه روی صفحه موند یعنی کلاکتون ناتنظیمه و لی اگه درست بود پس کلاکتون درسته و مشکل دیگه ای هست مثل درست نبودن باودریت یا نویز و ...
            با ات کامندها خیلی چیزهارو میشه تنظیم کرد.
            کار با ات کامندها زیاد کار داره توی این تاپیک بیشتر توضیح داده
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...9935#msg519935

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X