اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوت کشیدن صدای رادیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوت کشیدن صدای رادیو

سلام
    ضبط صوتم وقتی که روشن میکنمومیخام رادیو گوش کنم تو هر فرکانسی میچرخونم همراه با رادیو،صدای سوت مانندی با اون پخش میشه .میخاستم بدونم کدوم قسمت ضبط صوت خرابه که این طوری صدا رو پخش میکنه؟
    آدمی ساختهآ‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز میآ‌اندیشیده است. (مترلینگ)

پاسخ : سوت کشیدن صدای رادیو

نوشته اصلی توسط hosseinT730
    سلام
    ضبط صوتم وقتی که روشن میکنمومیخام رادیو گوش کنم تو هر فرکانسی میچرخونم همراه با رادیو،صدای سوت مانندی با اون پخش میشه .میخاستم بدونم کدوم قسمت ضبط صوت خرابه که این طوری صدا رو پخش میکنه؟
    با سلام
    رادیو رو ببر یجای دیگه تست کن جایی که لامپ کم مصرف نزدیکش روشن نباشه چون معمولا این نویز از لامپهای کم مصرف و تلوزیون های crt تولید میشه
    فعلا این کار رو بکن تا ببینیم مشکل از رادیو هست یا نویز میوفته روش

دیدگاه

تست کردم اما بازم همون جوریه
      آدمی ساختهآ‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز میآ‌اندیشیده است. (مترلینگ)

دیدگاه

تست کردم اما بازم همون جوریه
        سلام
        رادیو با اداپتور کارمیکنه یا باتری؟

دیدگاه

سلام
          با آداپتور

دیدگاه

سلام
            با آداپتور
            احتمالا نویز مربوط به اداپتور هست شما یدونه خازن3300 میکرو و خازن100 نانو فاراد رو با خروجی ادابتور موازی کنین مشکل حل میشه
            البته قبلش اگه امکانش هست رادیو رو با باتری تست کنید اگر بازم نویز داشت خود رادیو مشکل داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X