اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی لودسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی لودسل

من یه لودسل رو روی یک پایه نصب کردم و سر منفیش رو زمین کردم و سرمثبتش رو به 5v وصل کردم و خروجی رو به AD620 دادم و پایه منفی پ امپ رو منفی پنج و مثبتش رو هم به 5+ وصلکردم و اون رو یه صورت تفاضلی با گین 1000 بایاس کردم دادم ADC میکرو تا رو LCD نمایش بده اما جواب نمیده . مشکل از کجاست؟ لطفا کمک کنید خیلی گیرم
    :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question:

پاسخ : راه اندازی لودسل

به جای اینکه کله مدارت رو تست کنی تیکه تیکه کارت رو جلو ببر. مثلا به این صورت: قسمت اول خروجی لود سل رو با مولتی متر تست کن ببین با تغییر وزنه ولتاژ خروجیش تغییر می کنه یا نه! دوم اینکه مطمئن باش تقویت کننده ات مدار بایاسش و گینش درسته و یه ولتاژ کم بده ورودی و خروجی رو اندازه بگیر !! قسمته سوم اینه که ADC میکروت رو جداگانه با پتانسیومتر ولتاژ بده و نمایشگر ال سی دی رو مشاهده کن و از کارکردش مطمئن باش!!! اگه به درستیه این سه قسمت رسیدی میتونی اونا رو پیش هم بذاری و خروجی بگیری!!
    من یبار با دوتا پ امپ گین ۱۰۰۰ گرفتم ولی از ad620 استفاده نکردم چون هم گرون بود هم خیلی حساسه و زودی میسوزه!!
    طرز ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺲ ، ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ...! ﯾﮑﯽ ، ﺩﯾﮕﻪ ﺷﯿﮏ، ﻧﻤﯽ ﭘﻮﺷﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﺁﺭﺯﻭﯾﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﻤﯿﺪﻩ.. یکی دیگه به خودش نمیرسه... ﯾﮑﯽ مدام ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻩ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ، عکس ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﯼ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ...! یکی محبت نمی کنه ...! یکی دیگه محبت نميپذيره ...! و.....
    اینگونه است که ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎ در ٣٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ و ﺩﺭ ٨٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺩﻓﻦ میشوند...! پائولو كوئيلو
    متني که برنده ی بهترین جایزه سال شد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X