اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشکال در سیم کشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشکال در سیم کشی

با سلام . من یه طرحی رو با isis پروتئوس طراحی کردم و سپس به طور خودکار به pcb تبدیل کردم . الان میخواهم سیم به قسمت های مختلف مدار اضافه کنم اما بهم اجازه نمیده چیکارش کنم بشه؟

پاسخ : اشکال در سیم کشی

با سلام . من یه طرحی رو با isis پروتئوس طراحی کردم و سپس به طور خودکار به pcb تبدیل کردم . الان میخواهم سیم به قسمت های مختلف مدار اضافه کنم اما بهم اجازه نمیده چیکارش کنم بشه؟
    خواهشا سریع بگین :sad: :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

خوب اینکه معلومه سیم کشی دیگه تمام شده اجازه چی رو میخوای بده
      چی رو به چی میخوای وصل کنی
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

خوب من فایل isis ش رو دیگه ندارم . الان هم میخواهم به چند قسمت مدار سیم اضافه و کم کنم . نمیشه . خیلی روش کار کردم . میشه فایلش رو براتون ارسال کنم یجوری قفلش رو باز کنید بشه؟؟

دیدگاه

بفرستید اگه شد به روی چشم
          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

پس بی زحمت یه ایمیل بهم بدین براتون بفرستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X