اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترانزیستورtip off0401 آیا وجود دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترانزیستورtip off0401 آیا وجود دارد؟

سلام دوستان کسی در مورد این ترانزیستور چیزی میدونه؟

پاسخ : ترانزیستورtip off0401 آیا وجود دارد؟

سلام
    مطمئن هستید که پارت نامبر همینه؟ بیشتر شبیه کد سری ساخت میمونه
    یه عکس واضح از قطعه بذارید بهتر میشه نظر داد
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

راستش از الکترونیک سر درنمیارم فقط یه ویدیو تو پارات دیدم که با جرقه فندک یه سیم سیار رو برقدار میکرد یه جای دیگه هم خوندم نوشته بود که از این ترانزیستور توی اون سیم سیار استفاده شده که یه ترانزیستور افزایش دهنده جریانه خواستم بدونم یه ترانزیستور میتونه همچین کاری انجام بده یا نه :smile:

دیدگاه

ترانزیستور افزایش دهنده جریانه خواستم بدونم یه ترانزیستور میتونه همچین کاری انجام بده یا نه
        در علم فیزیک چیزی به اسم افزایش نداریم، تبدیل انرژی داریم. یعنی مثلا باید ولتاژ زیاد و جریان کم داشته باشیم تا بتونیم تبدیل کنیم به ولتاژ کم و جریان زیاد

اگر میتونید لینک مطلب رو بذارید تا بررسی بشه
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

http://freeenergy.tebyan.net/post/19

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali13579
            راستش از الکترونیک سر درنمیارم فقط یه ویدیو تو پارات دیدم که با جرقه فندک یه سیم سیار رو برقدار میکرد یه جای دیگه هم خوندم نوشته بود که از این ترانزیستور توی اون سیم سیار استفاده شده که یه ترانزیستور افزایش دهنده جریانه خواستم بدونم یه ترانزیستور میتونه همچین کاری انجام بده یا نه :smile:
            دور این خرافات رو خط بکشید بندازین دور

دیدگاه

دور این خرافات رو خط بکشید بندازین دور
              من هم با نظر این دوستمون موافقم

همیشه یادتون باشه، انرژی نه تولید میشه و نه از بین میره فقط از حالتی به حالت دیگه تبدیل میشه.
              در روش مورد بحث که از باطذی کتابی استفاده کرده و لامپ روشن کرده شما نهایتن 9*1.5=13.5 وات انرژی دارید در صئرتی که حداقل انرژی مورد نیاز کوچکترین لامپ رشته ای 40 وات هستش!!! بنظرتون منطقیست؟

دیدگاه

روشهای دیگه ارو که تو سایت بود کسی تا حالا امتحان کرده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X