اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

واچ داگ خارجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

واچ داگ خارجی

سلام دوستان کسی واچ داگ خارجی برای میکروش تاحالا استفاده کرده ؟
    چه آیسی خاصی چه روش های خلاقانه کسی استفاده کرده عنوان کنه
    من با 555 مد منواستابل ی مدل ساختم خیلی رضایت بخشم نبود از این جهت گفتم ببینم دوستان چ کارهایی کردن
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : واچ داگ خارجی

میتونی از شیفت رجیستر 4017 استفاده کنی که پایه ریست داره و کار راحتتر میشه.
    از اخرین بیتش برای ریست میکرو استفاده کن.

دیدگاه

سلام

AME 8520 تراشه خوبیه
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

AME 8520 تراشه خوبیه
        ساختارش چه چوریه؟ ازکجا میفهمه که میکروی اصلی نیاز به ریست داره؟
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

یه پایه جهت اعمال پالس داره که اگر در زمان قید شده در دیتاشیت تغییر وضعیت پیدا نکنه خروجی تراشه (دارای 2 خروجی) بر اساس نیاز کاربر تغییر می کنه.
          چرا ناراحتی پاتریک!
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          محصولات

دیدگاه

تو ایران نیست؟
            از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

چرا من قبلا تعدادی رو از میکروالکام خریداری کرده بودم.
              چرا ناراحتی پاتریک!
              - از دیدنش ناراحت شدی؟
              + نه
              پس چی ناراحتت کرده
              محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
                میتونی از شیفت رجیستر 4017 استفاده کنی که پایه ریست داره و کار راحتتر میشه.
                از اخرین بیتش برای ریست میکرو استفاده کن.
                جالب بود!
                میشه ازش ی نمونه مدارم بذاری؟
                فکر کنم منظور شما اینه یکی از بیتاشو فرضا یک کنیم به تعداد مشخصی که کلاک خورد و به صورت کامل شیفت خورد ریستش فعال میشه
                همچین برداشتی کردم من
                درسته
                ؟
                اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
                  جالب بود!
                  میشه ازش ی نمونه مدارم بذاری؟
                  فکر کنم منظور شما اینه یکی از بیتاشو فرضا یک کنیم به تعداد مشخصی که کلاک خورد و به صورت کامل شیفت خورد ریستش فعال میشه
                  همچین برداشتی کردم من
                  درسته
                  ؟
                  برای مثال اگر هر یک ثانیه یه پالس به پایه کلاکش بدی بعد از 10 پالس بیت دهم 4017 یک میشه و میکرو ریست میشه.ضمنا سرعت شیفت دادن به رجیسترهای 4017 رو میتونی با همون میکروی مورد نظر کنترل کنی.
                  برای ریست نشدن میتونی (مثل واچ داگ میکرو) به پایه ریست4017 یه پالس بفرستی تا شمارش از ابتدا شروع بشه.

دیدگاه

روش خیلی جالبی بود حتما استفاده میکنم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X