اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین مارک درایو نوری (DVD writer)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین مارک درایو نوری (DVD writer)

سلام
    من میخوام DVD Writer نو برای کامپیوترم بگیرم به نظرتون کدوم یک از این مارک ها بهتره ؟
    1- ASUS
    2-Liteon
    لطفا برتری هاشون رو بگین که چرا بهتره و اگه مارک دیگه ای هم سراغ دارین که خوب باشه هم معرفی کنید.
    ممنون

پاسخ : بهترین مارک درایو نوری (DVD writer)

بنده قبلاً به تعداد زیادی DVD-RW مارک LG خریداری کرده بودم با اینکه واقعاً استفاده زیادی از آنها نشده بود (روی سیستم بسته شده بودند)
    ولی بعد از مدتی درب آنها گیر می کند یعنی با چندین بار فشار دادن دکمه اجکت ممکن است شانس بیاورید و یک بار درب درایو باز شود
    که ظاهراً ایراد از فرسودگی و شل شدگی تسمه موتور درب می باشد و با تعویض آن مشکل حل می شود
    ولی بر روی سیستم خودم از همان موقع یک درایو Pioneer مدل DVR-218L دارم که بین بازاریان به لانه زنبوری هم معروف بود و کماکان بدون مشکل کار می کند

دیدگاه

پاسخ : بهترین مارک درایو نوری (DVD writer)

نوشته اصلی توسط aie_saber
      بنده قبلاً به تعداد زیادی DVD-RW مارک LG خریداری کرده بودم با اینکه واقعاً استفاده زیادی از آنها نشده بود (روی سیستم بسته شده بودند)
      ولی بعد از مدتی درب آنها گیر می کند یعنی با چندین بار فشار دادن دکمه اجکت ممکن است شانس بیاورید و یک بار درب درایو باز شود
      که ظاهراً ایراد از فرسودگی و شل شدگی تسمه موتور درب می باشد و با تعویض آن مشکل حل می شود
      ولی بر روی سیستم خودم از همان موقع یک درایو Pioneer مدل DVR-218L دارم که بین بازاریان به لانه زنبوری هم معروف بود و کماکان بدون مشکل کار می کند
      تا حالا بیش از 10 عدد درایو نوری خریداری کردم . در حال حاضر روی کامپیوتر اصلیم از مارک LG استفاده می کنم .. که دقیقااااااااااااااااااا همین طوری که شما میگی درش بعد از مدت بسیارررررررررر کوتاهی گیر می کنه و بیرون نمیاد البته طی چند سالی که تو کار تعمیرات کامپیوتر بودم بیشتر از 20 تا 30 درایو نوری بهم برای تعمیر داده شد که دقیقا همین مشکل رو داشتن که بیشترین اونها مارک سامسونگ بود (((البته بنظرم بخاطر این که مدتی بود مردم خیلی سامسونگ می خریدن)))) ولی بنظرم در کل مارک LG توی درایو های نوری چیزه جالبی نیست ..
      یه کامپیوتر دیگه هم دارم که مارک Liteon روش هست ، تا حالا هیج مشکلی باهاش نداشتم . فکر کنم با کیفیت ترین مارک درایو نوری تو بازار باشه البته قیمت خریدش هم حداقل 40% بالا از مارک های دیگه است !!! :rolleyes:

در کل نظر من .... اصلا درایو نوری نخر ...دلیلی برای خریدش موجود نیست . ولی اگه واقعا نیاز داری ... ASUS بگیر :redface:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X