اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد استفاده از کتابخانه بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد استفاده از کتابخانه بسکام

سلام دوستان ,
    میدونم سوالم شاید خیلی پیش پا افتاده به نظر برسه ولی خوب برای من سوال و از اونجایی که ندانستن عیب نیست و نپرسیدن عیب پس من میپرسم ؛ من میخوام از یه کتابخانه تو بسکام استفاده کنم , مثلا برای راه اندازی ds18b20 از کتابخانه ارتباط 1wire که اسمش dcsbyte. Lib هست . خوب حالا ایا نوشتن دستور "lib"dcsbyte.lib $ در ابتدای برنامه کفایت میکنه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟
    برنامه هایی که برای اموزش دانلود کردم هیچکدوم در ابتدای برنامه این دستورو ننوشته بودن , ولی من تو مقاله اموزشی خوندم که برای استفاده از پروتکل 1wire باید از این کتابخانه استفاده کرد ولی چطوریشو نمیدونم !! ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ : راهنمایی در مورد استفاده از کتابخانه بسکام

نوشته اصلی توسط RAMONA
    سلام دوستان ,
    میدونم سوالم شاید خیلی پیش پا افتاده به نظر برسه ولی خوب برای من سوال و از اونجایی که ندانستن عیب نیست و نپرسیدن عیب پس من میپرسم ؛ من میخوام از یه کتابخانه تو بسکام استفاده کنم , مثلا برای راه اندازی ds18b20 از کتابخانه ارتباط 1wire که اسمش dcsbyte. Lib هست . خوب حالا ایا نوشتن دستور "lib"dcsbyte.lib $ در ابتدای برنامه کفایت میکنه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟
    برنامه هایی که برای اموزش دانلود کردم هیچکدوم در ابتدای برنامه این دستورو ننوشته بودن , ولی من تو مقاله اموزشی خوندم که برای استفاده از پروتکل 1wire باید از این کتابخانه استفاده کرد ولی چطوریشو نمیدونم !! ممنون میشم پاسخ بدید
    باید همین دستور را بنویسی...کفایت میکنه تو glcdکه اینطوری کتاب خونه رو معرفی کردم مشکلی نداشت.کتاب خونه مورد نظر را در محل ذخیره برنامه کپی کنید
    همچون دیود ی ام که با ورق معکوس روزگار شکسته شده ام

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد استفاده از کتابخانه بسکام

این کارو کردم ولی وقتی برنامرو کامپایل میکنم ارور lable not found رو میده با پاک کردن اون خط از برنامم دیگه ارور نمیداد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X