اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم اشکال زدایی برنامه میکروی ماشین لباسشویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم اشکال زدایی برنامه میکروی ماشین لباسشویی

سلام
    در شکل زیر که برد یه ماشین لباسشویی هست برنامه ای که میریزند داخل اون میکرو چرا نمیشه برنامه اون رو تغییر داد
    یه بنده خدایی میگفت که فلان قطعه رو میسوزنن تا نشه دست در برنامه برد ،
    میشه بگین که بعد از اینکه کدی را داخل یک میکرو میریزند چه کار میکنند که دیگه نمیشه برنامه داخل اون میکرو رو فهمید ،آیاقطعه ای رو برمیدارن؟ :eek:

امیدوارم واضح گفته باشم)
    آدمی ساختهآ‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز میآ‌اندیشیده است. (مترلینگ)

پاسخ : عدم اشکال زدایی برنامه میکروی ماشین لباسشویی

میشه بگین که بعد از اینکه کدی را داخل یک میکرو میریزند چه کار میکنند که دیگه نمیشه برنامه داخل اون میکرو رو فهمید ،آیاقطعه ای رو برمیدارن؟
    در میکرو تنظیماتی دارین به نام Fuse Bit ، با تظیم اونها این کار انجام میشه
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

میشه بیشتر توضیح بدین؟(در موردfuse bit) :eek:
      یعنی دیگه نمیشه مثلا اطلاعات میکروی مثلا لباسشویی رو باز یابی کرد؟ :eek:

اگرم شد یه منبعی هم بگین
      آدمی ساختهآ‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز میآ‌اندیشیده است. (مترلینگ)

دیدگاه

میشه بیشتر توضیح بدین؟(در موردfuse bit) :eek:
        شما تلویزیون رو در نظر بگیرید، در تنظیمات اون میتونید کیفیت رنگ تصویر، ابعاد تصویر، کیفیت صدا و .... را تنظیم کنید، اینجا هم میتونید مبنای زمانبندی میکرو، نوع سیستم پروگرم کردن و ..... رو تنظیم کنید.

یعنی دیگه نمیشه مثلا اطلاعات میکروی مثلا لباسشویی رو باز یابی کرد؟
        در الکترونیک نشد نداره ولی گاهی عدم صرفه اقتصادی باعث نشدنش میشه. اینکار شما هم از این دست کارهاست
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

حالا یه سوال دیگه :eek:
          معنی پروگرمر رو فهمیدم حالا دیباگر چیه؟

دیدگاه

معنی پروگرمر رو فهمیدم حالا دیباگر چیه؟
            دیباگر وسیله ایست که دیباگ میکنه و دیباگ از کلمه باگ میاد.
            تا حالا شنیدید که میگن فلان برنامه "باگ" داره؟
            یعنی برنامه ای که نوشته شده، اگر فلان اتفاق بیفته فلان خطا در برنامه ایجاد میشه یا مثلا دستگاه بعد از گذشت N زمان از روشن بودن باگ پیدا میکنه

دیباگر رو به دستگاه وصل میکنن و مرحله به مرحله روند کار دستگاه رو چک میکنن و ارادهای احتمالی رو بررسی میکنن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X