اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیتا اکوزیشن کارد برای رزپری پای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیتا اکوزیشن کارد برای رزپری پای

سلام من به یکdata acqusation card برای نصب روی رزبری پای نیاز دارم طوری که بشه اطلاعات رو با متلب روی اوبونتو خواند.یه چیزی تو مایه های کارت های ادونتک ولی کارت های ادونتک به pci مادربورد وصل میشن و رزبری پای نداره.کسی کارتی با واسط یو اس بی میشناسه؟؟؟

پاسخ : دیتا اکوزیشن کارد برای رزپری پای

نوشته اصلی توسط ghenaati_amir
    سلام من به یکdata acqusation card برای نصب روی رزبری پای نیاز دارم طوری که بشه اطلاعات رو با متلب روی اوبونتو خواند.یه چیزی تو مایه های کارت های ادونتک ولی کارت های ادونتک به pci مادربورد وصل میشن و رزبری پای نداره.کسی کارتی با واسط یو اس بی میشناسه؟؟؟
    سلام ، نوع سیگنال ورودی ، سرعت نمونه برداری و و تعداد سیگنال های مورد نظر شما چقدره؟
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید خیری
      سلام ، نوع سیگنال ورودی ، سرعت نمونه برداری و و تعداد سیگنال های مورد نظر شما چقدره؟
      سنسورها مجاورتی القایی و خازنی و سنسور نوری که خروجی شان دیجیتال است سرعت نمونه برداری هم فقط 2 داده در ثانیه است حدودا 10 سنسور داریم و خروجی سنسور ها هم 24 ولت (1 منطقی) است.....

دیدگاه

سنسورها مجاورتی القایی و خازنی و سنسور نوری که خروجی شان دیجیتال است سرعت نمونه برداری هم فقط 2 داده در ثانیه است حدودا 10 سنسور داریم و خروجی سنسور ها هم 24 ولت (1 منطقی) است.....
        من هم تقریبا دارم یک کار مشابه کار شما انجام میدم
        راه حل اینه که یه بورد برای نمونه برداری از ستسورها طراحی کنید و با USART دیتا رو برای RPI ارسال کنید ، معمولا با اینکه اوبونتو محیط جذابی داره ، از لینوکس جسی استفاده میشه که براحتی با QT و Python و ... میشه دیتا را دریافت کرد (برای گرافیک بهتر QT مناسبه که من هم سراغ پایتون نرفتم) .

//-----------------------------------------

لینک دانلود جسی :
        https://downloads.raspberrypi.org/raspbian/images/raspbian-2016-03-18/2016-03-18-raspbian-jessie.zip
        // - - - - - - - - - -
        برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
        // - - - - - - - - - -
        اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
        // - - - - - - - - - -

دیدگاه

سلام...فاصله سنسورها زیاده و نمیتونم همشونه یکجا جمع کنم به رزپزی پای بدم...باید ابتدا هر سنسور اطلاعاتش رو بیسیم به رزپری پای بده...چطور میتونم اطلاعات10 سنسور با فاصله حداکثر50 متری رو به رزپری پای ارسال کنم.وایفای جواب میده؟کانفیگش با ارتباط 10 گانه مشکل نداره؟

دیدگاه

سلام...فاصله سنسورها زیاده و نمیتونم همشونه یکجا جمع کنم به رزپزی پای بدم...باید ابتدا هر سنسور اطلاعاتش رو بیسیم به رزپری پای بده...چطور میتونم اطلاعات10 سنسور با فاصله حداکثر50 متری رو به رزپری پای ارسال کنم.وایفای جواب میده؟کانفیگش با ارتباط 10 گانه مشکل نداره؟
            سلام . میشه وصل شد ولی برای هر کدوم از بوردها باید یه ماژول بذارید ؛ برای ماژول وای فای من از HLK استفاده کردم (اما نه برای راسپبری / برای PC بود و برنامه هم با سی شارپ ) / در کل راه اندازی ماژول آنچنان سنگین نیست اما در مورد برنامه ای که برای راسپبری نوشته میشه فعلا اطلاعی ندارم .
            // - - - - - - - - - -
            // - - - - - - - - - -
            // - - - - - - - - - -

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X