اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای پر کردن جای خالی یک قطعه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای پر کردن جای خالی یک قطعه

سلام دوستان،یک عدد رادیو دارم که وقتی بازش کردم دیدم در قسمت تغذیه یک قطعه رو جدا کردن و خالیه،ممنون میشم راهنماییم کنید برای شناسایی و تهیه ی قطعه مرد نظر.ضمن اینکه دستگاه 110 ولت هم هستش

پاسخ : کمک برای پر کردن جای خالی یک قطعه

سلام دوست عزیز
    مشخص هست که یه ترانس کاهنده ولتاژ بوده
    که ولتاژ 110 را به مثلا به 12 یا 5 و یا هر ولتاژی که نیاز داشته تبدیل میکرده
    مشخص هست که رادیو با دو ولتاژ کار میکرده
    باید مدل رادیو را بزارید ببینیم نقشه ازش پیدا میشه یا نه؟؟؟
    یا این با بررسی مدار از روی خازن های تغذیه مشخص بشه حدود ولتاژ کاری رادیو چند هست
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

سلام،وقتتون بخیر،خدمت شما

http://www.radiomuseum.org/r/general...o_7_4612b.html

دیدگاه

با اداپتور به اون دو تا ورودی ولتاژ دادم،رادیو با 6 ولت راحت کار کرد،اما ساعت 12 ولت انگار کمه واسش.چه ولتاژ بالاتری رو امتحان کنم دوستان؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط magneticfield
          با اداپتور به اون دو تا ورودی ولتاژ دادم،رادیو با 6 ولت راحت کار کرد،اما ساعت 12 ولت انگار کمه واسش.چه ولتاژ بالاتری رو امتحان کنم دوستان؟
          باید مدار ساعت را بررسی کنید ببینید در ورودی ولتاژ چه قطعاتی داره احتمالا باید با حدود 13.5 تا 15 ولت راه بیفته
          هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X