اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هر کی از الکترونیک میفهمه بیاد!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هر کی از الکترونیک میفهمه بیاد!!!

سلام من از تمام رِنج های مقاومت و دیود و وخازن گیر اوردم با یه برد بورد ولی اطلاعات کاملی از الکترونیک ندارم چون رشته من برق صنعت هست
    مثلا به طور ساده و بیان بگید این قطعات به چه دردی میخوره و چه قطعات دیگه ای لازم هست تا بگیرم
    تشکر از کمکتون
    هیچگاه فراموش نکنیم که هیچکس بر دیگری برتری ندارد

پاسخ : هر کی از الکترونیک میفهمه بیاد!!!

نوشته اصلی توسط bargh_love
    سلام من از تمام رِنج های مقاومت و دیود و وخازن گیر اوردم با یه برد بورد ولی اطلاعات کاملی از الکترونیک ندارم چون رشته من برق صنعت هست
    مثلا به طور ساده و بیان بگید این قطعات به چه دردی میخوره و چه قطعات دیگه ای لازم هست تا بگیرم
    تشکر از کمکتون
    با سلام
    شما لازم نیست کل رنج های قطعات الکترونیک رو تهیه بفرمایید
    شما اول بفرمایین قصدتون چی هست؟یادگیری الکترونیک؟انجام پروژه الکترونیک؟ یا چه چیزی؟
    بصورت جزئی توضیح دهید تا بشه درست راهنمایی کرد

دیدگاه

خیلی هم خوب.... به نظر من آموزش میکرو کنترلر ها رو مطالعه کنید......
      STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bargh_love
        تشکر از کمکتون
        با سلام :
        شما اگز قطعات را تا حدودی تهیه کرده اید، در تهیه ابزار کار هم این کا را کرده اید. ساده ترین لوازم مورد نیاز برای این رشته اگر می خواهید رشد کنید 1- منبع تغذیه آزمایشگاهی 0 الی 30 ولت 3 آمپر با کنترل جریان 2- مولتی متر 3- پیچ گوشتی ساعتی، دم باریک، سیم چین، هویه و قلع، یک دست گیره سوسماری و چند عدد فیوز
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X