اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد شبکه بین گوشی و pc با wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد شبکه بین گوشی و pc با wifi

با سلام خدمت تمام اساتید
    من چطور میتونم بدون این که نرم افزاری روی تلفن نصب بشه با اتصال به wifi یه شبکه کوچیک تشکیل بدم.
    میخوام با استفاده از نرم افزار تمام کسایی که به مودمم وصل شدن رو شناسایی کنم و براشون یه پیغام بفرستم

پاسخ : ایجاد شبکه بین گوشی و pc با wifi

نوشته اصلی توسط behnam909
    با سلام خدمت تمام اساتید
    من چطور میتونم بدون این که نرم افزاری روی تلفن نصب بشه با اتصال به wifi یه شبکه کوچیک تشکیل بدم.
    میخوام با استفاده از نرم افزار تمام کسایی که به مودمم وصل شدن رو شناسایی کنم و براشون یه پیغام بفرستم
    در مورد ارسال پیام مطمین نیستم که پروتکل استانداری باشه که تو همه سیستم عامل ها پشتیبانی بشه که با خوده سیستم عامل بدون نرم افزار جانبی بیشه پیام ارسال کرد.
    ولی در مورد پیدا کردن همه اشخاص توی یک شبکه . به این کار Sniff کردن میگن .. توی نرم افزار های Network Sniffer باید دنبال همچین چیزی باشی . من برای سیستم عامل ویندوز از Wireless Network Watcher از شرکت www.nirsoft.net استفاده می کنم که هم IP و هم اسم شرکت سازنده کارت شبکه رو میگه :biggrin:
    فقط توجه بشه که این کار توی شبکه محلی اشکالی نداره ولی انجام اینکار (البته در زمینه پورت) در شبکه های عمومی مثل اینترنت جرم محصوب میشه :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X