اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایزولاسیون DC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایزولاسیون DC

سلام دوستان من
    ازتون میخواستم یه آی سی ای یا یه قطعه ی الکترونیکی معرفی کنید که ولتاژ DC رو بطور کامل ایزوله کنه (اگه ac بود از ترانسفورماتور استفاده میکردم)
    یعتی هم مثبت هم گرند رو میخوام ایزوله کنم
    مدار من جوریه که فقط یه منبع 24 ولتی داره ولی دو بخش
    بخش قدرت و بخش فرمان شامل میکرو
    باید و باید و باید هم مثبت و هم گرند هر دو بخش از هم ایزوله باشن
    دو تا منبع هم نمیتونم استفاده کنم
    ممنون میشم کمکم کنید :smile:

پاسخ : ایزولاسیون DC

سلام
    بهتره این سوال رو در تاپیک منابع تغذیه سویچینگ مطرح کنید.
    طراحی این منابع تخصص من نیست ولی شما باید از طریق اصول سویچینگ و ترانس ایزوله این تغذیه ها مشکلتون رو برطرف کنید
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

قطعاتی هست به اسم minmax
      هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
      بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
      میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

داداش به پیشنهاد یکی از دوستان عزیز توی انجمن رفتم سراغ minmax ولی تو ایران براش قحطی اومده :sad:

دیدگاه

داداش به پیشنهاد یکی از دوستان عزیز توی انجمن رفتم سراغ minmax ولی تو ایران براش قحطی اومده
          ماشاا.. هر تاپیکی رو که نگاه میکنم، جناب کریمی عزیز هستند و مشکل برد رله :applause:

جناب کریمی عزیز، در تاپیک های مختلف توضیحات شما رو خوندم، بنظرم شما همه تلاشتون رو کردید که بردتون از لحاظ نویز بهترین شرایط رو داشته باشه و دقیقن همین لحاظ کردن همه موارد باعث بروز مشکل برای شما شده.
          بنظر شخص بنده، مدار شما با اعمال برخی موارد کوچیک بدون مشکل کار خواهد کرد. فقط کمی صبر میخواهد.
          بسیار بعید می دانم که مدار شما نیاز به دو تغذیه داشته باشد
          از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

وای روم به دیوار
            آره متاسفانه اینقد این مسئله رو مخم بود که همه جا مطرحش کردم :mrgreen: :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X