اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی تغییر انداره pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی تغییر انداره pcb

سلام دوستانم این pcb اندازه ای که دارم 5*5 ولی من میخوام اینرو روی فیبر 10*10 بزنم باید چیکار کنم لطفا راهنمایم کنیدو اینکه ازاین عکس دارم ،فایل اصلی نرم افزارشو ندارم .ممنون دوستان

پاسخ : راهنمایی تغییر انداره pcb

سلام دوستانم این pcb اندازه ای که دارم 5*5 ولی من میخوام اینرو روی فیبر 10*10 بزنم باید چیکار کنم لطفا راهنمایم کنیدو اینکه ازاین عکس دارم ،فایل اصلی نرم افزارشو ندارم .ممنون دوستان
    اگر سایز درست 5*5 باشد، درصورت بزرگ کردن سایز که ابعاد همه فوت پرینت ها بهم میریزد!
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی تغییر انداره pcb

خب از وسط ببرید فیبر رو اندازه میشه
      سیم نیست که آی سی هست نمیشه که همینجوری بزرگ و کوچک کرد
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X