اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قفل کردن کتابخانه PCB برای جلوگیری از کپی کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قفل کردن کتابخانه PCB برای جلوگیری از کپی کردن

با سلام
    می خوام PCB رو طوری قفل کنم که هیچکس نتواند قطعات را کپی و در مدارات دیگر استفاده کنند.
    لطفا راهنمایی کنید دوستان

پاسخ : قفل کردن کتابخانه PCB برای جلوگیری از کپی کردن

سلام
    خیلی با این عمل موافق نیستم ولی این راه ها رو دارید:
    - سمباده زدن روی قطعات
    - رزین ریختن روی هم قطعات
    - قفل کردن برنامه داخل میکرو
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

منظورم قفل کردن در آلتیوم بود چون من یک کتابخانه برا شرکت ساختم که دارای حالت سه بعدی است . از آنجایی که ما PCB مدارات را در اختیار دیگران قرار می دهیم،
      نمی خواهم کسی قطعات رو از روی PCB مدار کپی کنه و در PCB خودش استفاده کنه.
      ممنون ازشما

دیدگاه

منظورم قفل کردن در آلتیوم بود چون من یک کتابخانه برا شرکت ساختم که دارای حالت سه بعدی است . از آنجایی که ما PCB مدارات را در اختیار دیگران قرار می دهیم،
        اگر واقعن کسی این قدر دانش داشته باشه که بتونه از داخل فایل PCB بدون اینکه شما بهش کتابخونه داده باشید، از فوت پرینت شما استفاده کنه، یعنی انسان کار کرده و با دانشی است، چه ایرادی داره استفاده کنه؟
        شما داخل همین انجمن جستجو کنید کتابخانه های زیادی پیدا میکنید، دستتون رو باز بذارید، ضرر نمیکنید
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X