اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع کامل برای یادگیری c و اتمل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع کامل برای یادگیری c و اتمل

سلام
    من با کامپایلر بسکام ار میکنم و میخوام کار با اتمل رو نیز یاد بگیرم،بهترین کتاب برای شخصی که حتی سی هم نمی دونه چیه؟
    پاسخ : منبع کامل برای یادگیری c و اتمل

به نظر بنده اول با کتاب آموزش سی یا سی++ جعفرنژاد قمی شروع کنید و چند فصل اولش رو بخونید سی که تقویت شد دیگه هر مبحثی رو به راحتی میتونید راه بندازید
    بنده هم مدت زیادی بسکام کار کردم و روال کارم دقیقا الان به همین صورت هست مثلا میخواین فرضا adc رو راه بندازین ی سرچ میزنین using adc by atmel studio فرضا
    به راحتی هر مبحثی رو میشه با جزئیات درآورد
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

سلام
      در زمینه avr تازه کارم ولی زبان سی و سی پلاس را دو سه سالی هست باهاش کار میکنم.
      برای یادگیری زبان سی و سی پلاس میتونید از کتاب های موجود توی بازار هم استفاده کنید ولی توصیه من اینه که با فیلم های آقای کیارش بازرگان شروع کنید:
      http://maktabkhooneh.org/course/bazargan466
      خیلی ساده و از صفر شروع کرده به آموزش ، پس حتی اگه تازه کار هم باشید میتونید با این آموزش پیش برید.
      به شخصه اصول برنامه نویسی سی و سی پلاس رو از این فیلم ها یاد گرفتم و فقط گاهی از بعضی کتاب ها برای یادگیری بیشتر استفاده میکنم.
      یکی دو جلسه دانلود کنید و ببینید ، اگه خوشتون اومد بقیش رو هم دانلود کنید.
      موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AVR-MEGA8
        سلام
        در زمینه avr تازه کارم ولی زبان سی و سی پلاس را دو سه سالی هست باهاش کار میکنم.
        برای یادگیری زبان سی و سی پلاس میتونید از کتاب های موجود توی بازار هم استفاده کنید ولی توصیه من اینه که با فیلم های آقای کیارش بازرگان شروع کنید:
        http://maktabkhooneh.org/course/bazargan466
        خیلی ساده و از صفر شروع کرده به آموزش ، پس حتی اگه تازه کار هم باشید میتونید با این آموزش پیش برید.
        به شخصه اصول برنامه نویسی سی و سی پلاس رو از این فیلم ها یاد گرفتم و فقط گاهی از بعضی کتاب ها برای یادگیری بیشتر استفاده میکنم.
        یکی دو جلسه دانلود کنید و ببینید ، اگه خوشتون اومد بقیش رو هم دانلود کنید.
        موفق باشید
        خدا پدر مادر دکتر بازرگان رو بیامرزه همون یه ترمی که توی ایران تدریس داشتن برای همیشه کافیه

منم با همین ویدئو ها سی رو اصولی یاد گرفتم اونقدر شیرین درس میدن که آدم فکر میکنه توی کلاس پیش بقیه دانشجو ها نشسته

خیلی هم خوش رو و خوش برخورد هستن اینو از این جهت میگم که شما هر سوالی رو توی پیچ شخصی فیسبوکشون بپرسی حداکثر تا 24 ساعت جوابتون رو میدن
        بیشتر از 10 بار ازشون سوال داشتم که جواب کامل رو دادن حتی یه بار جواب سوال اونقدر زیاد بود که یه صوت 22 دقیقه ای برام فرستادن

الان دسترسی به فیسبوک ندارم وگرنه لینک پیجشون رو میذاشتم

دیدگاه

آقای کیارش بازرگان واقعا آدم باسوادیه ، یعنی استادی در این سطح کم نظیره و توفیقی بود که فیلم های آموزش زبان سی پلاس ایشون رو دیدم.
          یه نکته هم برای دانشجوهای عزیز بگم خالی از لطف نیست:
          به طور کلی ریاضیات و برنامه نویسی و کلیه دروس منطقی اساس و بنیانشون یک سری مفاهیم بدیهی هستن و هنر استاد اینه که بتونه رابطه بین این مفاهیم رو در ذهن دانشجو جا بندازه.
          مساله اینه که بعضی از اساتید میان اینطوری درس میدن: میگن پسر گلم این فرمول مشتق ، اینم تابع ، خب مشتق بگیر! دانشجو هم فرمول رو حفظ میکنه و با این روش مشتق میگیره و کلی هم ژست میگیره که با سواد شدیم!!! ولی این وسط یکی نیست بگه آقا این فرمول از کجا اومده؟ چرا اصلا باید ازش استفاده بشه؟ آیا راه دیگه ای وجود نداره؟ اصلا مشتق ینی چی؟ چرا مشتق میگیریم؟؟ و........
          تا یک مبحث ریز به ریز تحلیل نشه و مفاهیم اساسی و بنیادی یک مبحث روشن نشه ما اون علم رو یاد نگرفتیم حالا میخواد هزاران فرمول و اصطلاح هم حفظ کرده باشیم ، یادگیری با حفظ کردن فرق داره.......

به خصوص تو برنامه نویسی فک نکنید یه کتاب خوندید فیلسوف شدید! یکی که تازه شروع میکنه هرخط کدی که مینویسه صد تا ارور میده ولی باید صبر و پشتکار داشت هر چیزی که یادمیگیرید تا باهاش مسئله حل نکنید و کارهای خلاقانه انجام ندید خیلی ارزشی نداره.
          موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X