اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شکستن فیش داخل جای فیشی تلوزیون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شکستن فیش داخل جای فیشی تلوزیون

سلام دوستانه یه تلوزیون 21 انچ داریم .یه دونه از فیش های رابط 3 به 3 داخل جای فیشی تلوزیون شکسته لطفا بهترین راهو برای درست کردنش بهم نشون بدین.

پاسخ : شکستن فیش داخل جای فیشی تلوزیون

سلام
    یه عکس بذارید راحت تر میشه همفکری کرد
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

سلام
      پیچ های تلوزیون رو باز کنید از داخل با یک جسم نوک تیز اون تکه رو فشار بدید تا در بیاد
      موفق باشید

دیدگاه

سلام دوست عزیزساده ترین راه اینکه یه عددسوزن قفلی بازش کن بافندک نوک سوزن داغ کن تاقرمزبشه بعدبزارش پشت فیش شکسته بزارچن دیقه تاسردبشه بعدیه دفعه بکشش بیرون

دیدگاه

اگر بتونی دریل دستی کوچک که برای سوراخ کردن برد استفاده میشود گیر بیاوری با یک مته 1 یا 1.5 بر روی قسمت شکسته قرار بدهی و با دست بچرخانی موقعیکه به اندازه کافی مته داخل شد بکشی بیرون !!!!!

دیدگاه

من هم با روش رضا 36 کاملا موافقم. چون خودم بیشتر از ده تا تلوزیون رو به همین روش تعمیر کردم.

دیدگاه

سلام
              بله با سوزن قفلی بهترین راه حله

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا36
                سلام دوست عزیزساده ترین راه اینکه یه عددسوزن قفلی بازش کن بافندک نوک سوزن داغ کن تاقرمزبشه بعدبزارش پشت فیش شکسته بزارچن دیقه تاسردبشه بعدیه دفعه بکشش بیرون
                من متوجه نشدم ،معمولا مغزی سه فیش که فلزیه میشکنه تو فیش تلویزیون.حالا چه جوری سوزن قفلی داغ اون نوک شکسته را میگیره؟
                الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

سلام برادر من تو خونه تلویزیون تعمیر میکنم تا حالاحدود10فیش با سوزن قفلی دراوردم فیش روکشش فلزیه داخلیش پلاستیکه شما اینکاری که گفتم انجام بده مثل اب خوردنه

دیدگاه

مرسیکم الله! :nice:
                    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X