اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل خروجی گیرنده رادیو کنترل به 0 و 1 با آردوینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل خروجی گیرنده رادیو کنترل به 0 و 1 با آردوینو

سلام دوستان و اساتید گرامی
    من میخوام با استفاده از رادیو کنترل های هواپیماهای مدل و آردینو، خروجی PWM رو به صفر و یک تبدیل کنم. کسی میدونه چطوری اینکار رو انجام بدم؟

پاسخ : کنترل ربات

نوشته اصلی توسط Sadegh.H
    سلام دوستان و اساتید گرامی
    من میخوام با استفاده از رادیو کنترل های هواپیماهای مدل و آردینو، خروجی PWM رو به صفر و یک تبدیل کنم. کسی میدونه چطوری اینکار رو انجام بدم؟
    کتاب مخابرات سال سوم هنرستان بخش مدولاسیون دیجیتال
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
      کتاب مخابرات سال سوم هنرستان بخش مدولاسیون دیجیتال
      میخوام با اردینو اینکار رو انجام بدم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Sadegh.H
        میخوام با اردینو اینکار رو انجام بدم.
        میبخشید دقت نکردم
        ولی آردینو هم یه هدر برده تا جایی که میدونم با هسته ی مثلا :atmega128
        پس یه کاری بکنید یه ماژول مخابراتی بخرید اون را با آردینو راه اندازی کنید و دیتا رو با اون ارسال کنید
        فکر کنم اینطوری کارتون راه میفته
        از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
        تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
          میبخشید دقت نکردم
          ولی آردینو هم یه هدر برده تا جایی که میدونم با هسته ی مثلا :atmega128
          پس یه کاری بکنید یه ماژول مخابراتی بخرید اون را با آردینو راه اندازی کنید و دیتا رو با اون ارسال کنید
          فکر کنم اینطوری کارتون راه میفته
          من فرستنده و گیرنده رو دارم. خروجی گیرنده PWM هستش. میخوام این pwm رو بدم به آردینو و صفر و یک ایجاد کنم با توجه به مقدار پالس

دیدگاه

کافیه عرض پالس رو با timerاندازه بگیرین. به این صورت که با لبه بالا رونده ورودی تریگر اتفاق افتاده و تایمر شروع به شمارش کند و با لبه پایین رونده متوقف بشه. حالا مقدار تایمر متناسب با عرض پالس یا همون d.c. سیگنال pwm هستش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X