اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Altium Vault و کاربرد آن چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Altium Vault و کاربرد آن چیست؟

سلام به همه دوستان عزیز که تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار میدهند . ممنون !
    من یه سئوال داشتم می خواستم بدونم که 1- Altium Vault چیست و کاربرد آن کجا است واصلا به طور کلی یه توضیح جامع و مفید اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم توضیح بده با تشکر

پاسخ : Altium Vault و کاربرد آن چیست؟

سلام کسی نمیدونه لطفا راهنمایی کنید ممنون

دیدگاه

سلام
      اطلاعات من بسیار محدود :
      یک مثال ساده
      شما در یک شرکت خودرو سازی طراحی برد انجام می دید.
      در هر لحظه از طراحی شما باید به تمامی استانداردها و مختصات مکانیکی و تغییر قطعات و سورسهای موجود دسترسی داشته باشید.
      همچنین از اخرین اطلاعات مربوط به کنترل کیفیت قطعات و مشکلات خط تولید اگاه باشید .
      تمامی این اطلاعات در کشورهای پیشرفته لحظه به لحظه تغییر می کند.همچنین دیگرهمکاران باید از عملکرد شما اگاه باشند.
      در گذشته تمامی این کارها وقت گیر و پر از حاشیه و دردسر بوده اما امروزه باتوسعه شبکه های کامپیوتری تمامی فرایندهای انجام یک پروژه به صورت اتوماسیون اداری با نظارت کامل انجام می شود.
      شما در طی طراحی ؛چیدمان ؛ آنالیز مدار چاپی با اخرین دستاوردهای علم روز ..تغییر در اندازه و ابعاد قطعات ..ایرادهای طراحی شما در بخش تولید و مونتاژ ..گزارش خرابی کنترل کیفیت از یک قطعه خاص و تغییر و عدم استفاده از ان قطعه و همچنین تست و انالیز حرارتی بردهای نمونه سازی شده و تغییر در ابعاد مکانیکی محل نصب برد به لحاظ تغییر ساختاری نصب در هر لحظه اگاه می شوید.

در این ویدئو توضیحاتی درباره نرم افزار Vault داده می شود. این نرم افزار از نرم افزار های جانبی Altium است که به عنوان یک پایگاه داده در برنامه کاربرد دارد.
      http://www.aparat.com/v/womhb/Altium...B3%D8%AA%D8%9F

نرمآ‌ افزار Altium Vault 2.5.9 Build 45043 اتوماسیون اداری بهآ‌عنوان یک ابزار قدرتمند، قابلیتآ‌ها و امکانات ویژهآ‌ای را در اختیار مدیران سازمان قرار میآ‌دهد که بتوانند با بهرهآ‌گیری از آن اداره بدون کاغذ را محقق سازند. با این نرمآ‌افزار مدیران میآ‌توانند بدون حضور فیزیکی در محل سازمان، در هر لحظه و در هر کجا به نامهآ‌ها و ارجاعات خود دسترسی داشته و تمامی فرآیندهای سازمان را کنترل نمایند.

یکپارچگی با ابزارهای گردش کار از قابلیتآ‌های منحصر به آ‌فرد این نرمآ‌افزار میآ‌باشد. با ابزار فرمآ‌ساز، بهآ‌راحتی فرمآ‌های اداری و سازمانی مورد نیاز طراحی میآ‌گردند. افزون بر این، با بهرهآ‌گیری از ابزار گردش کار (workflow)، میآ‌توان گردش کاری فرمآ‌ها را تعریف نمود. فرمآ‌ها بهآ‌طور خودکار بر اساس ساختار سازمانی و یا مسیر تعریف شده از طریق کارتابل به گردش درآمده و در هر مرحله تکمیل میآ‌گردند.

دیدگاه

سلام من این نرم افزار و دانلود کردم اما نمیدونم چجوری باید لایسنس شو نصب کنم کسی میتونه کمک کنه

دیدگاه

خودم تونستم باید اول 'گزینه ادمین رو که بالای قسمت لایسنس هست با نام ادمین و پس ادمین کامل کنید سپس لایسنس رو که قبلا تو ad لود کردین و export کردین را اد کنید

دیدگاه

سلام
            من التیوم 17.1 رو نصب دارم. چطوری میشه از component vault استفاده کرد؟ حساب کاربری میخواد ظاهرا

دیدگاه

با سلام
              اگه کسی altium vault 3.0.13 رو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه. لایسنس هایی که همراه نرم افزار ارائه شده موقع اضافه کردن به بخش لایسنس با پیغام use private license مواجه میشه.
              با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X