اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی مدار بدون نویز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی مدار بدون نویز

درود

من باید یک PCB برای کار در یک محیط پر نویز طراحی کنم.

یک روش برای کاهش نویز وجود دارد که تمام برد را به زمین وصل میآ‌کنند و جاهایی که خط هست را با یک فاصله کم از مس جدا میآ‌کنند.
    یک چیزی شبیه به این عکس:

1- نام این روش چیست و در پروتل DXP چگونه میآ‌توان به این روش عمل کرد؟

2- اگر میآ‌توانید کتابخانه AVRها را برای پروتل DXP پلود کنید. :rolleyes:

3- آیا برای کاهش اثر نویز (مخصوصا روی ADC) روش دیگری میآ‌شناسید؟ (در کنار برد چند عدد موتور، پمپ و شیر برقی 220V قرار دارد.) :eek:

4- در این مدار از دو لودسل استفاده شده که به شدت به نویز حساس هستند (حتی وقتی به سیم آنآ‌ها دست میآ‌زنید!). برای کالیبره کردن و ایزوله کردن آنها یک رفرنس خوب میآ‌خاستم. :sad:

5- ببخشید فقط اگر امکانش هست یه کم سریع جواب بدید چون وقت من در حال پایان یافتن است. :cry:

6- با سپاس از شما خوبان

7- باز هم سپاس :redface:

پیروز و سربلند باشید.

پاسخ : طراحی مدار بدون نویز

درود
    دوستان من کمی عجله دارم، اگر میآ‌توانید مهربانی نموده و زودتر پاسخ دهید.
    با سپاس

دیدگاه

پاسخ : طراحی مدار بدون نویز

سلام
      وقتی که pcb رو میکشی بالای صفحه کنار دکمه place component یک A بزرگ هست کناریش یعنی place polygon plan روبزن و بعد محدوده اون قسمتی که میخوایی به زمین وصل کنی مشخص کن دیگه کاریت نباشه وقت چند ثانیه ای طول میکشه
      در ضمن میتونی کل بردتون رو درون یه جعبه فلزی که به زمین وصل شده بذارین اینجوری برد از محیط نویز نمیگیره
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X