اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل 12ولت ac به حدودای 50 ولت 3 آمپر dc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل 12ولت ac به حدودای 50 ولت 3 آمپر dc

با سلام
    مداری میخواستم تا با استفاده از اون ولتاژ ورودی خود را از 12ولت ac به حدودای 50 ولت 3 آمپر dc برسونم البته بتونم با استفاده از پتانسیومتر میزان ولتاژ را در خروجی کنترول کنم!و همچنین این مدار در هر بار استفاده حدود 4 ثانیه فقط استفاده خواهد شد و زیاد زیربار نخواهد ماند!
    سپاس

پاسخ : تبدیل 12ولت ac به حدودای 50 ولت 3 آمپر dc

نوشته اصلی توسط farhadgowgan
    با سلام
    مداری میخواستم تا با استفاده از اون ولتاژ ورودی خود را از 12ولت ac به حدودای 50 ولت 3 آمپر dc برسونم البته بتونم با استفاده از پتانسیومتر میزان ولتاژ را در خروجی کنترول کنم!و همچنین این مدار در هر بار استفاده حدود 4 ثانیه فقط استفاده خواهد شد و زیاد زیربار نخواهد ماند!
    سپاس
    با سلام:
    شما می توانید از مدار های آماده کانورتر های موجود در بازار در ولت و آمپر های مختلف استفاده کنید. یا وقتی که ولتاژ ورودی شما 12 ولت متناوب است، کلا با استفاده از یک ترانس با ولتاژ 220 ولت به 50 ولت 3 آمپر آن را را یکسو و مورد استفاده قرار دهید. یا از یک ترانس 12 ولت به 50 ولت 3 آمپر استفاده نموده و خروجی را یک سو نمائید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

متشکر از شما بابت توجهتون مهندس
      فقط بدلیل نبود جا و نبود ولتاژ 220 ولت نمی تونم از ترانس استفاده کنم!
      رگلاتور ولتاژی که فرمودید رو از کدوم سایت میتونم خریداری کنم ؟ویا مشخصات کاملوشو بگین من دنبالش بگردم!
      ویا اگر امکانش بود نقشه اش رو بزارین خودم درس کنم!
      سپاس فراوان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farhadgowgan
        متشکر از شما بابت توجهتون مهندس
        فقط بدلیل نبود جا و نبود ولتاژ 220 ولت نمی تونم از ترانس استفاده کنم!
        رگلاتور ولتاژی که فرمودید رو از کدوم سایت میتونم خریداری کنم ؟ویا مشخصات کاملوشو بگین من دنبالش بگردم!
        ویا اگر امکانش بود نقشه اش رو بزارین خودم درس کنم!
        سپاس فراوان
        فکر میکنم منظور اقای تحیری این بوده که به خروجی یه ترانس220به 50،دوازده ولت بدین و از ورودی52ولت بگیرین که البته راندمان پایین و وزن زیادی داره
        ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X