اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تابلو ثابت LED را از کجا شروع کنیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تابلو ثابت LED را از کجا شروع کنیم

با سلام خدمت همه عزیزان و دوستان و مهندسین عزیز :smile:
    ــــــــــــــــــ
    بنده می خوام از یه جایی ساخت تابلو LED ثابت رو شروع کنم اما نمی دونم از کجا یا چطوری :cry2:
    یعنی نمی دونم هزینه شروع اولین کار چقد میشه وسایل مربوط باید چی بخرم روی چی LED ها رو پیاده کنم یا کارگاه داشته باشم یا توی خونه میشه انجام داد این که مشتری ها از چه مدل هایی بیشتر خوششون میاد اصلا سفارش چطوری بگیرم و... البته خودم رشته ام برق هست و توی برنامه نویسی میکرو و ربات و... اینجور چیزا وارد هستم پروژه زیاد دارم :nerd: اما می خوام ساخت تابلو رو هم به عنوان یه کار دیگه شروع کنم بالاخره زندگی خرج داره خب :icon_razz: یا اینکه هزینه شروع کار با تابلو روان زیاد هست یا تابلو ثابت اصلا مشتری ها کدوم رو بیشتر ترجیح میدن اگه پستی هم توی انجمن هست معرفی کنین // چون اونقدر زیاده که آدم نمی دونه کدوم رو بخونه
    ـــــــــــــــ
    دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن یا تجربیاتشون رو در میان بذارن خیلی خیلی خییییییلی ممنون میشم

دنیا را انسان های عاشق می سازند
    اما بقیه انسان ها از آن بهره می برند

پاسخ : ساخت تابلو ثابت LED را از کجا شروع کنیم

قبلش بگم بزرگترین مشکل این کار اینه مشتری شما بازاری جماعت هستند که برای دادن پول کلا دهنت را سرویس میکنن
    برای شروع 200ت داشته باشی کافیه البته تابلو ثابت
    اموزش خاصی نداره
    شما برو جایی ه فروش عمده الکترونیکی داره و ازش بپرس بهت یاد میده و میگه چجوری کار کنی( چون سودش تو فروش قطعات به شماست)
    درباره مشتری هم کلا باید زحمت بکشی و تبلیغ کنی

دیدگاه

خیلی ممنون از شما
      دوستان دیگه هم لطفا یه پست معرفی کنین یا از تجربیاتشون بگن دیگه

دیدگاه

ثابت خیلی سود داره،من با اینکه ارزون میدم با جنس خوب نصفش سوده
        ایشالا بعد امتحانات یه دوره اموزش سعی میکنم بذارم
        ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima200
          سلام
          ممون
          آخه دوستان توی چند تا تاپیکی میخوندم نوشتن دیگه نمی صرفه کار کرد :cry:
          ولی من دلو زدم به دریا :biggrin: وقت گذاشتم یاد بگیرم. پیش برم ببینم چطوره :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliiran2008
            قبلش بگم بزرگترین مشکل این کار اینه مشتری شما بازاری جماعت هستند که برای دادن پول کلا دهنت را سرویس میکنن
            بزرگترین مشکل این کار
            خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
            [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ™AG
              بزرگترین مشکل این کار
              پ شما ها که تو این کارید چطورید برخورد میکنین و باهاشون کنار میایین :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad-mim
                پ شما ها که تو این کارید چطورید برخورد میکنین و باهاشون کنار میایین :biggrin:
                نصفش رو نقد قبل از تحویل کار بگیر و مابقی رو هم چک دو ماهه یا یه ماه در وجه حامل بگیر که بتونی خرج کنی

اضافه شده در تاریخ :
                نوشته اصلی توسط Nima200
                شما متری چند میزنی با احتساب استفاده از led اوال ، بعد تو شهرتون چند نفر تو این کار هستن ؟ تو شهر ما که بعضی ها حسابی بازار رو خراب کردن :angry: (قیمت پایین میدن )
                خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ™AG
                  نصفش رو نقد قبل از تحویل کار بگیر و مابقی رو هم چک دو ماهه یا یه ماه در وجه حامل بگیر که بتونی خرج کنی

اضافه شده در تاریخ : شما متری چند میزنی با احتساب استفاده از led اوال ، بعد تو شهرتون چند نفر تو این کار هستن ؟ تو شهر ما که بعضی ها حسابی بازار رو خراب کردن :angry: (قیمت پایین میدن )
                  من تو شهر خودمون رفتم پرسیدم بعضی ها محیط کاریشون رو ضرب تعدادLED کار کرده شون میکنن که این از لحاظ سود خوبه بعضی هام متری 50-60 تومن کار میکن :angry: خب اینم خیلی ارزون تموم میشه از نظر من اون هم آدم بشینه رووش کار کنه یه چیز تمیز در بیاره با این قیمت اصلا نمی صرفه مشتری هم وقتی اینو میبینه همینی که ارزون هست رو میخره دیگه :NO: با این مدل که بعضی ها که قیمت ها رو میارن پایین دیگه کلا نقد میگیرن / نیازی هم به چک گرفتن نیست
                  حالا من موندم چرا اینقد ارزون حساب میکنن در صورتی که کار پر زحمتی هست :angry: :angry:

دیدگاه

سلام.متاسفانه تاپیک سوالات کوتاه قفل شده.بنابراین اینجا مطرح میکنم سوالمو
                    1-میخوام بدونم که برای پشت کار معمولاً از چی متریالی بجز ام دی اف استفاده میشه؟آیا چیزی هست که بشه بدون برش لیزر،جهت کاهش هزینه استفاده کرد؟ مثلا فوم نسوز؟
                    2-نرخ لیزر اگر ام دی اف یا پلکسی از خود کارگاه لیزر باشه تقریباً چقدره؟ من یکجا پرسیدم گفت حدود40 تومن متری که فکر میکنم خیلی زیاده
                    3-برای led کلاهی بجز HG از چه برنهای دیگه ای میشه استفاده کرد که عمرشون زیاد باشه؟ ترجیحاً با قیمت پایینتر. مارک moonlight چطوره؟
                    ممنون

دیدگاه

من جنس درجه یک اوال با فاصله یک میلیمتر (بیشتر از دومیل فاصله اصن نمیزنم)بین هر ال ایدی روی ام دی اف میدم دونه ای 350 تک تومنی،هرچند 300 تومن هم دادم،380 هم دادم،ولی همون 350،نصف بیشترش سوده
                      من مغازه ندارم،برام میصرفه،اصن شاید به نظر شما یکی از همونایی باشم که بازارو خراب کرده
                      ولی خب زیاد دنبالش نمیرم،وقت نمیکنم
                      تو شهر ما تابلوسازی ریخته و 350 قیمت مناسب رو به پایین حساب میشه،البته با جنس خوب
                      اینجا تا 450 تومن هم میدن،ولی معمولش بین مغازه های مطرح و معمولی 400 هست،اونی هم که 450 میده،پول برنده،چون معروفترین تو شهره و نصف جنس تابلوی شهر رو هم اون تامین میکنه
                      البته همه قیمت ها مال قبل گرون شدنه،حدود یک ماهه الیدی 10الی 15 بالا کشیده!
                      پول فلاشر جداست
                      نصب های نرمال(که خیلی بد جا نباشه)رایگانه
                      اداپتور هم رایگانه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nicebluesky
                        1-میخوام بدونم که برای پشت کار معمولاً از چی متریالی بجز ام دی اف استفاده میشه؟آیا چیزی هست که بشه بدون برش لیزر،جهت کاهش هزینه استفاده کرد؟ مثلا فوم نسوز؟
                        2-نرخ لیزر اگر ام دی اف یا پلکسی از خود کارگاه لیزر باشه تقریباً چقدره؟ من یکجا پرسیدم گفت حدود40 تومن متری که فکر میکنم خیلی زیاده
                        3-برای led کلاهی بجز HG از چه برنهای دیگه ای میشه استفاده کرد که عمرشون زیاد باشه؟ ترجیحاً با قیمت پایینتر. مارک moonlight چطوره؟
                        ممنون
                        کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima200
                          من جنس درجه یک اوال با فاصله یک میلیمتر (بیشتر از دومیل فاصله اصن نمیزنم)بین هر ال ایدی روی ام دی اف میدم دونه ای 350 تک تومنی،هرچند 300 تومن هم دادم،380 هم دادم،ولی همون 350،نصف بیشترش سوده
                          من مغازه ندارم،برام میصرفه،اصن شاید به نظر شما یکی از همونایی باشم که بازارو خراب کرده
                          ولی خب زیاد دنبالش نمیرم،وقت نمیکنم
                          تو شهر ما تابلوسازی ریخته و 350 قیمت مناسب رو به پایین حساب میشه،البته با جنس خوب
                          اینجا تا 450 تومن هم میدن،ولی معمولش بین مغازه های مطرح و معمولی 400 هست،اونی هم که 450 میده،پول برنده،چون معروفترین تو شهره و نصف جنس تابلوی شهر رو هم اون تامین میکنه
                          البته همه قیمت ها مال قبل گرون شدنه،حدود یک ماهه الیدی 10الی 15 بالا کشیده!
                          پول فلاشر جداست
                          نصب های نرمال(که خیلی بد جا نباشه)رایگانه
                          اداپتور هم رایگانه
                          داداش من تازه میخوام شروع کنم هنوز
                          ولی برا شروع خودم ی دونه رو فوم برد زدم خوب در اومد ولی فاصله led ها رو 3 میلی گرفتم از مدل اوال
                          من منظورم اینکه فرمول محاسبه قیمت //تعداد led ضرب در 450 یا 350 هست آیا
                          یعنی به مدل led هم بستگی داره که اوال باشه یا کلاهی یا ...
                          یا جور دیگه محاسبه میکنین

ممنون

دیدگاه

اره دیگه،مثلا من الیدی که میخرم 90،میدم350
                            یعنی تعداد الیدی ضربدر350برای جنس 90تومنی،حالا جنس هر چی بالا پایین شه،رو350هم اثر میذاره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nicebluesky
                              ممنون
                              1 - می تونین از فوم بورد استفاده کنین من من 50*70 سانتی متری رو 5 هزار تومن خرید برا اولین کارم آزمایشی رووش بزنم ببینم چطور میشه چند مدلی ان بعضی هاشون کاغذ بالاییشون بعد از یه مدت کنده میشن و توی آب هم انداختم کلا نابود شد رفت :NO: // یه مدلی هم هست دو سه هزار تومن قیمتش فرق میکنه که این مدلشو یه روز توی آب موند هیچی نشد oo: کاغذشم محکم و ضربه پذیره تقریبا // بعضی مدل هم هستن که یه طرفشون چسب دو طرفه داره که بعد بریدن میتونی روی کار بزنی دیده نشده ولی من چند جا گشتم پیدا نکردم :angry: گفتن دیگه نمیاد :sad:
                              2 - من توی شهرمون پرسیدم لیزر رو متری هزار تا 2 هزار میزنن (( که البته پلکسی از خودشونه با قیمت 85 تومن که اگه بیرون بخوایین بگیرین هر شیت 130 تا 145 هزار تومن میدن ))
                              3 - من برا شروع از مدل MoonLight خریدم که فروشنده دونه ای 60 تومن حساب کرد برام :biggrin: منم جوگیر شدم زیاد خریدم از نظر نور و دید در روز خوبه به نسبت /// ولی خب مارک های دیگه مثل iLED یا M.T.K هستن که گرونن و برا شروع کار از صفر خوب نیستن البته به نسبت جریانی که به هر LED توی تابلو می رسه هم بستگی داره که توی بازدهی و عمرشون تاثیر داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X