اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل آنتن وایرلس لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل آنتن وایرلس لپ تاپ

دوستان متخصص یه سوال
    من لپ تاپمو از وقتی بردم تعمیر از اون به بعد آنتن وابرلسش خیلی ضعیف شده یعنی باید نزدیک خود مودم (تا فاصله یک متری) بزارم تا بتونه شبکه وایرلسو پیدا کنه
    لطفا اگه کسی دلیلشو میدونه راهنماییم کنه مچکرم در زیر یه عکسم از برد لپ تاپ میززارم
    http://s1.upload7.ir/uploads/thumbs/9uydzGuQ.jpg/20160105_230419.jpg

پاسخ : مشکل آنتن وایرلس لپ تاپ

صد در صد سیم آنتن رو یادشون رفته وصل کنن

یه عکس دقیق تر بذار تا بگم ماژول وایرلسش کجاست تا بهتر راهنمایی کنم

منم چند بار که لپتام رو باز کرده بودم یادم رفته بود سیم آنتن رو جا بزنم

دیدگاه

سیم آنتن به کجا میخوره
      عکس از کل برده از کجاش دقیق تر عکس بگیرم منظورم اینه قسمت وایرلس کجاس که ازش دقیق تر عکس بگیرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط miladeng98
        سیم آنتن به کجا میخوره
        عکس از کل برده از کجاش دقیق تر عکس بگیرم منظورم اینه قسمت وایرلس کجاس که ازش دقیق تر عکس بگیرم
        سلام و خسته نباشی مهندس ... من توی تعمیرات پیش میاد انتن وایرلس یا 3G یادم بره ببندم ببین جنس انتن از شیلد برا راحت شدن و صرفه جویی در وقتت یه عکس از انتن وای فای که در انواع دیوایس ها بکار میره میزارم

دیدگاه

خیلی مچکرم از پاسخگوییتون
          الان تو عکس بالا آنتن همون کابل مشکیس که به پورت سفیده خورده ؟؟ میتونم خودم یه دونه بخرم و و جا بندازم ؟

دیدگاه

خیلی مچکرم از پاسخگوییتون
            الان تو عکس بالا آنتن همون کابل مشکیس که به پورت سفیده خورده ؟؟ میتونم خودم یه دونه بخرم و و جا بندازم ؟
            شکل کانکتور آنتن مثل اونایی هست که دورش خط کشیدم
            خودتون هم میتونی بخرین و روش بندازیین ولی دلیلی برای این کار وجود نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
              شکل کانکتور آنتن مثل اونایی هست که دورش خط کشیدم
              خودتون هم میتونی بخرین و روش بندازیین ولی دلیلی برای این کار وجود نداره

علت اینکه میگید دلیل نداره چیه؟وقتی کابل آنتن نداره نباید براش کابل انداخت؟
              بعد اینکه اگر بخوام براش بخرم مدل لپ تاپ مهمه تو انتخاب یا نه هر کابلی رو میشه براش انداخت

دیدگاه

علت اینکه میگید دلیل نداره چیه؟وقتی کابل آنتن نداره نباید براش کابل انداخت؟
                بعد اینکه اگر بخوام براش بخرم مدل لپ تاپ مهمه تو انتخاب یا نه هر کابلی رو میشه براش انداخت
                من به این جهت گفتم چون فکر کردم آنتن داخل لپتاپتون هست و فقط کانکتورش وصل نشده

اگه آنتن نیست میتونین برین و یقه تعمیرکار رو بچسبین چون صد در صد آنتن رو برداشته

اگر هم میخواهید بخرید که معمولا 99 درصد لپتاپ ها کانکتور آنتنشون یکیه فقط محض اطمینان یه عکس از کانکتور روی برد همراهتون ببرید

دیدگاه

دوستای گلم خیلی ممنون از جواباتون
                  بالاخره درستش کردم البته شکل کانکتورهاش اصلا شبیه تصویر بالا نبود کلا دوتا سیم بود که به یه آی سی وصل میشد برای لپ تاپ مدل وایو

دیدگاه

دوستای گلم خیلی ممنون از جواباتون
                    بالاخره درستش کردم البته شکل کانکتورهاش اصلا شبیه تصویر بالا نبود کلا دوتا سیم بود که به یه آی سی وصل میشد برای لپ تاپ مدل وایو
                    تبریک به شما (تجربه خوبی بود نه؟) :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_06
                      تبریک به شما (تجربه خوبی بود نه؟) :biggrin:
                      آره واقعا مخصوصا برا منی که در به در دنبال کارای این شکلی و تسلط به بردهای الکترونیکی میگردم متاسفانه یادگیری تعمیرات بردهایی مثل لپ تاپ خیلی تخصصیه و جایی نیست که آدم بتونه یادش بگیره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X