اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد نرم افزار BlueStacks

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد نرم افزار BlueStacks

سلام و عرض ادب

من میخاستم نرم افزار های اندروید رو ؛ روی کامپیوترم نصب و اجرا کنم . علی الاظاهر باید از نرم افزار BlueStacks استفاده کنم

در اینترنت چند نمونه از این برنامه هست 1= روت شده 2= افلاین =معمولی

من کدومش رو باید نصب کنم و این 3 نوع نرم افزار چه فرقی باهم دیگه دارنند ؟

متشکرم
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : سوال در مورد نرم افزار BlueStacks

برای چه کاری میخوایید

اگه برای واتس پ و کلش میخوای نسخه معمولی بنداز
    اگه میخوای برنامه هایی رو کار کنی که نیاز به روت دارن و یا میخوای برنامه نویسی کنی نسخه روت رو بنداز
    نه اگه میخوای برنامه های عادی آفلاین نصب کنی نسخه آفلاین بنداز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
      برای چه کاری میخوایید

اگه برای واتس پ و کلش میخوای نسخه معمولی بنداز
      اگه میخوای برنامه هایی رو کار کنی که نیاز به روت دارن و یا میخوای برنامه نویسی کنی نسخه روت رو بنداز
      نه اگه میخوای برنامه های عادی آفلاین نصب کنی نسخه آفلاین بنداز
      سلام
      بله برای واتساپ میخام

پس از نسخه معمولی استفاده کنم ؟

دیدگاه

بلی نسخه معمولی جواب میده

دیدگاه

داداش تو این نرم افزارهایی که ماشین مجازی واسه نصب اندروید میشن من اکثرشون رو استفاده کردم. اصلا سراغ Bluestacks نرو. Genymotion از همشون بهتره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
            داداش تو این نرم افزارهایی که ماشین مجازی واسه نصب اندروید میشن من اکثرشون رو استفاده کردم. اصلا سراغ Bluestacks نرو. Genymotion از همشون بهتره.
            سلام
            متشکرم
            مگر نرم افزار Bluestacks چه اشکالی داره ؟

و مزیت نرم افزار Genymotion نسبت به Bluestacks چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
              با Genymotion کار نکردم ولی Bluestacks تا الان نیازم رو برطرف کرده و خیلی ها ازش راضی هستن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                سلام
                متشکرم
                مگر نرم افزار Bluestacks چه اشکالی داره ؟

و مزیت نرم افزار Genymotion نسبت به Bluestacks چیه؟
                سیستم رو کند میکرد.دیر بالا میومد.بعضی از نرم افزارها رو نمی آورد.صفحش مشکی میشد .خیلی هنگ میکنه. واسه حل مشکلاتش هم باید به روزترین درایور کارت گرافیکی رو نصب کنید. اگر رم کمتر از 4 گیگ و کارت گرافیک پایین تر از دو گیگ دارید توصیه نمیکنم.
                یه نگاه به لینک زیر بکنین. یکی از مزیت هاش نسبت به bluestacks شباهت محیط ظاهریش به اسکرین گوشی هستش.درضمن هر نسخه ای از اندروید رو میتونید روش نصب کنید.میتونید از P30download بگیریدش.
                https://www.tabnak.ir/fa/news/497383/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B 2-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : سوال در مورد نرم افزار BlueStacks

نوشته اصلی توسط hesan
                  سیستم رو کند میکرد.دیر بالا میومد.بعضی از نرم افزارها رو نمی آورد.صفحش مشکی میشد .خیلی هنگ میکنه. واسه حل مشکلاتش هم باید به روزترین درایور کارت گرافیکی رو نصب کنید. اگر رم کمتر از 4 گیگ و کارت گرافیک پایین تر از دو گیگ دارید توصیه نمیکنم.
                  یه نگاه به لینک زیر بکنین. یکی از مزیت هاش نسبت به bluestacks شباهت محیط ظاهریش به اسکرین گوشی هستش.درضمن هر نسخه ای از اندروید رو میتونید روش نصب کنید.میتونید از P30download بگیریدش.
                  https://www.tabnak.ir/fa/news/497383/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B 2-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc
                  راستی قدرت سیستم رو حواسم نبود به نکته ی خوبی اشاره کردین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
                    سلام
                    مهندس برنامه فوق رو دانلود و نصب کردم و از قسمت دانلود Virtual Device ها برنامه Android 4.1.1 API 16 رو برای سامسونگ S3 4.1.1 دانلود کردم الان نمیدونم که چطور این قسمت برنامه رو در Genymotion اپلود و اجرا کنم که گوشیمو بشناسه

دیدگاه

سلام
                      مهندس برنامه فوق رو دانلود و نصب کردم و از قسمت دانلود Virtual Device ها برنامه Android 4.1.1 API 16 رو برای سامسونگ S3 4.1.1 دانلود کردم الان نمیدونم که چطور این قسمت برنامه رو در Genymotion اپلود و اجرا کنم که گوشیمو بشناسه

بعد از دانلود فایل رو با پسوند ova در فولدر مربوطه
                      C:\Users\[YourName]\AppData\Local\Genymobile\Genymotion\ova
                      قرار بدید، بعد برید و داخل Genymotion دستگاه مربوط به اون فایل رو ایجاد کنید، بدون معطلی دستگاه براتون ساخته می شود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan

بعد از دانلود فایل رو با پسوند ova در فولدر مربوطه
                        C:\Users\[YourName]\AppData\Local\Genymobile\Genymotion\ova
                        قرار بدید، بعد برید و داخل Genymotion دستگاه مربوط به اون فایل رو ایجاد کنید، بدون معطلی دستگاه براتون ساخته می شود.
                        سلام
                        متشکرم
                        اتفاقا این پیام هم در خود سایت p30download دیدم ولی من در کامپیوترم چنین فایل و مسیری رو ندارم
                        AppData\Local\Genymobile\Genymotion\ova

دیدگاه

سلام
                          متشکرم
                          اتفاقا این پیام هم در خود سایت p30download دیدم ولی من در کامپیوترم چنین فایل و مسیری رو ندارم
                          AppData\Local\Genymobile\Genymotion\ova
                          امکان نداره دکتر جان.حتماً این مسیر تو سیستمت هست.
                          C:\Users\[]\AppData\Local\Genymobile\Genymotion\ova
                          این مسیر تو سیستم خودمه.

البته از وقتی تلگرام نسخه PC داده دیگه بی خیال اندروید مجازی شدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X