اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 5، 24 و 48 ولت 30 آمپر با سس فرانسوی لطفا&

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه 5، 24 و 48 ولت 30 آمپر با سس فرانسوی لطفا&

سلام به همه اساتید
    من برا یه پروژه نیاز به سوئیچینگ 220 به 5، 24 و 48 با جریان 30 آمپر دارم :eek:
    میخوام هم 24 بده و هم 48 با زمین مشترک و بتونه توان واقعی بده (5 ولت هم نداد اشکال نداره ولی بده بهتره تا خودم نخوام رگولاتور بذارم برا میکرو)
    حداقل 720 وات توان مجموعا بده

می خوام این منبع تغذیه در اندازه 35*10 و ارتفاع 4 سانتی متر بیشتر نشه (مثل این چینیا ولی در عوض جریان بالا فقط طولش اضافه بشه و ارتفاعش زیاد نشه)

من الکترونیکم خوب نیست ولی شماتیک بدید خودم پی سی بی میزنم (بیشتر مدارات میکروکنترلری کار می کنم) :nerd:
    دوستان، اساتید، داداشای گلم :biggrin:
    شما دو راه دارید (البته خودم دو راه بیشتر ندارم. اگه راه دیگه ای داشتید بهم بگید)
    1- شما کمکم کنید و بهم تقلبی برسونید تا خودم انجام بدم. هر کی در حد بضاعتش از مدار و نقشه و اسم قطعات و محل تهیه و ... گرفته تا هر چیزی که مفید باشه و به هدفم برسم.
    2- یه استادی پیام خصوصی بده که فلانی من مثلاً 173 میلیون میگیرم و برات انجام می دم و فایلها و نمونه ساخته شده و تست شده رو بهت می دم.

همونطور که کاملا متوجه شدید بنده با راه حل اولی خیلی خیلی بیشتر موافقم چون خرجش یکم کمتره (یعنی من بچه مایه دارما)
    واقعیتش اینه که من روی این پروژه البته با اضافه شدن چیزای دیگه بهش یه درامدی می کنم ولی شاید اینقدر نباشه که سفارش بدم برام شرکتها بسازند لذا اینجا آویزون شدیم دی:
    هر کی کمک کنه براش آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری می کنم

اضافه شده در تاریخ :
    نبووووووووووووووووووووووووووود !!!!!

پاسخ : منبع تغذیه 5، 24 و 48 ولت 30 آمپر با سس فرانسوی لطفا¡

سلام
    ماشالا چه خوش اشتها هم هستید،بهتر نبود از یه پاور پایین تر شروع میکردین؟
    من که هنوز بللد نیستم همچین چیزی طراحی کنم ولی به نظرم بد نیست از اموزش های تو همین سایت استفاده کنین و دست به کار شین
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X