اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدارات خفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدارات خفن

سلام به همگی اینجا کسی پروژه و مدار خفن و لذت بخش و هیجان انگیز با الکترونیک داره؟؟ :nerd: :nerd: :nerd: oo: oo:

پاسخ : مداران خفن

خیلی کلی پرسیدی!!!

چقدر الکترونیک بلدین و چقدر میخوایین هزینه کنین؟؟؟

دیدگاه

پاسخ : مداران خفن

سلام داداش تو الکترونیک و تو ساخت مشکلی ندارم و می تونم مدارات رو بسازم ولی با میکرو و.... نباشه. شما چند تا مدار بگو بعد درباره هزینه فکر می کنم..

دیدگاه

پاسخ : مدارات خفن

داداش خفن از چه لحاظ؟!

صوت و آمپ؟!

شوکر و هایولتاژ؟!

مردم آزاری؟؟؟؟

حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

این مجموعه 400 مدار و دانلود کن منم هم از این مجموعه شروع کردم

مداراش هم به قوله شما خفنه هم کاربردی و جالب

http://download4all.rzb.ir/post/138/400projects.html

دیدگاه

با سلام
            نمیدانم اینجا جای بحث راجع به این مطلب هست یا نه ولی اگر میخواهید روی پروژه ای کار کنید که هم بدرد دنیا و هم بدرد آخرتتان بخورد بیایید یک دستگاه تست و اندازه گیری قطعات الکترونیک شامل : مقاومت ، خازن ، سلف ، ترانزیستور ، دیود و اندازه گیری فرکانس ، ولتاژ و جریان کار کنیم که بدرد همه کاربران الکترونیک میخورد البته در سایت خودمان قبلا نوعی از این دستگاه ارائه شده که خیلی کامل نیست ضمنا دوستان در حین ساخت به مشکلاتی برخورد کرده اند که ظاهراً لاینحل مانده و لذا من دوباره پیشنهاد دادم . بنظرم این کار با میکروکنترلر قابل انجام است که البته من خودم در آن تبحری ندارم ولی در بخش آنالوگ مدار در خدمت دوستان هستم .

دیدگاه

با سلام
              یک نمونه از دستگاهی که مورد نظر من بود و مشخصاتش را در بالا ذکر کردم در این سایت معرفی شده از بد شانسی به زبان آلمانی است :
              http://www.mikrocontroller.net/articles/AVR_Transistortester#Einleitung
              ولی بقول معروف Open Source است و تمام اطلاعات ارائه شده . دوستانی که به میکرو ها مسلط هستند اظهار نظر نمایند

دیدگاه

سلام مدار هر چی بود مهم نیست ولی میخوام یه اینورتر 12 به 220 بسازم حدود 200 وات ولی تو اینترنت هرچی سرچ کردم مدار ها بدون pcb بودند تو همین سایت هم چندتا بود ولی یا ناقص بود یا خیلی سخت یا بدون pcb ولی اگر از شما کسی مداری درباره اینورتر داره ممنون میشم بگذاره.

دیدگاه

با سلام
                  به بخش منابع تغذیه همین سایت مراجعه نمایید .

دیدگاه

سلام
                    من یه پیشنهاد دارم....از مدارات صوتی شروع کن....مدارات صوتی خیلی مدارات جالب ساده و پیچیده وخفن داره....خودم یادمه اول راهنمایی که بودم یه امپلی فایر 20وات استریو ساختم...خیلی واسم جالب و دل نشین بود...الان هم بیشتر به مدارات صوتی علاقه دارم...
                    موفق باشی
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesam_malekfarnoud
                      سلام مدار هر چی بود مهم نیست ولی میخوام یه اینورتر 12 به 220 بسازم حدود 200 وات ولی تو اینترنت هرچی سرچ کردم مدار ها بدون pcb بودند تو همین سایت هم چندتا بود ولی یا ناقص بود یا خیلی سخت یا بدون pcb ولی اگر از شما کسی مداری درباره اینورتر داره ممنون میشم بگذاره.
                      اینجور منبعی دیدی سلام مارم برسون بهش
                      این میشه هلو برو تو گلو
                      telgram:09396888049

دیدگاه

سلام من مدارات صوتی رو خیلی دوست دارم راستش خودیم یه آمپلی فایر تا 120W (واقعی ساختم) ولی می خوام چیز های باحال تری بسازم مثلا تابستان یه ZVS ساختم که های ولتاژ خفنی بود :nerd: :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X