اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلف و مقاومت صفر اهم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلف و مقاومت صفر اهم

سلام به همه
    آقا یک شماتیک دارم که تو فرکانس بالا کار می کنه.
    یک قسمتش یک مقاومت صفر اهم و یک سلف صفر اهم داره ، مقاومت صفر که داریم ولی سلف صفر اهم به هر کس میگم میگه نمی دونم چیه.البته سلفش برای ایزوله کردن نویزهای تغذیه به کار میره :cry: :cry:
    توی فروم های خارجی که پرسیدم می گفتن سلف صفر اهم هم داریم ولی هر جایی گیر نمیاد. :angry:
    کسی می دونه چطور می تونم جایگزینش کنم.

پاسخ : سلف و مقاومت صفر اهم

نوشته اصلی توسط LeonCorleone
    سلام به همه
    آقا یک شماتیک دارم که تو فرکانس بالا کار می کنه.
    یک قسمتش یک مقاومت صفر اهم و یک سلف صفر اهم داره ، مقاومت صفر که داریم ولی سلف صفر اهم به هر کس میگم میگه نمی دونم چیه. :cry: :cry:
    توی فروم های خارجی که پرسیدم می گفتن سلف صفر اهم هم داریم ولی هر جایی گیر نمیاد. :angry:
    کسی می دونه چطور می تونم جایگزینش کنم.
    تاجایی که میدونم سلف تو فرکانس صفر(DC)مقاومتش صفر اهم میشه
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

یه عکس از مدار مورد نظرتون قرار بدین

دیدگاه

خب مقاومت سیم به قطر سیم وابسته هست شما از سیم با قطر مناسب وکوتاه استفاده کنی کلا صفر میشه اگه برای خط تغذیه استفاده میکنی سیم 1 میل یا 1.2 میل خوبه بستگی به امپر هم داره اگه امپر مدار خیلی بیشتر از اینهاست دیگه باید از سیمهای چند میل استفاده بشه که یا چند سیم یک میل رو موازی کنین کلا امپر بالا میره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X