اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید یک سیستم برق اظطراری ارزون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید یک سیستم برق اظطراری ارزون

سلام و وقت به خیر
    بنده از برق چیزی سرم نمیشه. داشتم دنبال یه چیزی میگشتم که برق کامپیوترم رو برای 2 ساعت تامین کنه.به راههای مختلف رسیدم.مثل موتور برق و یو پی اس که هر دو گرون بودن.یه چیزی دیدم که به نظر چیز خوبی میومد.
    برای اینکه تبلیغ نشه فقط متن اونو میارم:
    مبدل برق 12ولت باتری ماشین به 220ولت باقدرت 1000وات

این دستگاه درهنگام قطع برق قادر خواهد بودبرق منزل ویامحل کار شماراتامین نماید(ازباتری 12ولت ماشین)و

هنگام وصل شدن برق باتری را دوباره شارژمی نماید

میتوان با آن یخچال،تلفزیون،کامپیوتروروشنای 10لامپ 100وات را تامین کرد

حالا چند تا سوال:
    1-آیا واقعآ همچین چیزی هست؟خالی بندی نیست؟
    2-برای چند ساعت میتونه برق یه سیستم با یه مونیتور 17 و یه ظبط رو تامین کنه؟
    3-آیا ایمن هست.هم برای یوزر هم برای سیستم؟
    4-آیا سیستم مشابه و با قیمت مشابه وجود دارد؟
    5-نام علمی این سیستم چیست؟
    ممنون

پاسخ : خرید یک سیستم برق اظطراری ارزون

it is ups and this price with 3 internal batteries are 5/500/000rials

دیدگاه

سلام بزرگان

آقای 7703160
      برای اینکه این inverter ای که شما میگی 1000 واتو بتونه بمدت طولانی بکشه ، نیاز به تعداد زیادی باتری داره.
      در این مورد واحدی به اسم kvah (کیلو ولت آمپر ساعت) وجود داره که با فرض اینکه 1000 وات باید 2 ساعت برسه ، شما به یه دستگاه همراه با باتری هایی با مجموع ظرفیت 2kvah نیاز داری که اگه مدار این دستگاهت توانایی خروجی 1000 وات رو هم داشته باشه ، بازم از اونی که باید باشه گرونتر میشه.
      حالا قیمت این دستگاهی رو که دیدی تو تبلیغات چقدر بوده؟

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام

یه سری موتور برق چینی 1000 وات هست ، قیمتش 90 و خوردهای هزار تومنه. فکر کنم از هر چیزی بهتر باشه...

یه سری UPS ارزون هم هست که برق کامپیوتر را تا 15 دقیقه تامین میکنه. قیمتش حدود 60 تومنه...

مبدل برق 12ولت باتری ماشین به 220ولت باقدرت 1000وات
        اون باتری ماشینه ، نه این باطری های معمولی. با این باتری ها چند دقیقه بیشتر کار نمی کنه...
        از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
        گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

سلام و خسته نباشید :rolleyes:
          1-حقیقتش قیمت نزده بود :redface:
          2-این موتور برق ایمن هست؟اسمش چیه و از کجا میشه ژیدا کرد؟(راستش من یه ذره ترسو تشریف دارم :angry
          3-من یه جا دیده بودم که شیوه حساب کردن زمانی رو که این سیستم کار میده رو حساب کرده بود.آدرسش هم این بود:
          http://www.donrowe.com/inverters/inv....html#how_long

البته یه ذره گیج شدم :redface:
          از لطف دوستان ممنون

دیدگاه

سلام

اینجا خودش یه سری قیمتا هست:
            http://www.donrowe.com/index.html

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام بزرگان

من به صورت کاملا اتفاقی امروز یه اینورتر دیدم که چینی بود و 12 به 220 بود و 500 وات هم بود .قیمتش تو قائمشهر 50حدود تومنه .تو تهران یه جاهایی که از لحاظ سلسله مراتب تجارتی بالاترن ، قیمت مسلما ارزونتره. شاید حدود 30 تا 40 تومن بازه ی قیمت واقعیش باشه. چون از اونجایی که من طرفو میشناسم گرونفروشه. ولی چیکار کنم ، جای دیگه ندارن دیگه
              قبلا یه مدل دیگه دیده بودم که 60-75 واتی بود . قیمتشم 17 هزار تومن تو قائمشهر بود. (همین مغازه بود، ولی الان تمومش کرده بود)
              بذارین یه مقایسه بکنم»
              echo chang رو که میشناسید، همین شرکت یه اینورتر 200 وات زده بود که تو قائمشهر 110 هزا تومن بود و یه شرکت دیگه به اسم سارا بود که قیمت اینورتر اون که 200 وات بود 170 هزار تومن بود.
              از قیافه ی اون 500 واتیه که معلوم نبود بده (یعنی قیافه ش که بدجور نبود) ولی خب طرف (حالا شاید به دروغ گفت ، ولی من عین حرفشو اینجا میذارم.) میگفت که اینا سفارش فلان جا هستن که چین براشون میزنه. اندازه ش هم خیلی از اون دو دل کوچیکتره. من که میگم همینو میگیرم، ولی فکر کنم یه کاسه ای زیر نیم کاسه ست.

دیدگاه

سلام بزرگان

اگه یه وقت همین اینورتر رو با قیمت پایینتر تو تهران یا جای دیگه گیر اوردین بگین.
                مرسی

دیدگاه

-این موتور برق ایمن هست؟
                  مسلما ایمن هست. قیمتش به خاطر توان پایینش ارزون هست. اینی که من دیدم خیلی هم کوچیک و سبکه...

از کجا میشه پیدا کرد؟
                  از مغازه های موتور برق فروشی می تونید تهیه کنید... :icon_razz:
                  از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
                  گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

سلام میتونید با این شماره تماس بگیرید دوست من
                    انواع اینورترها رو داره بصورت عمده فروشی و خرده فروشی
                    07635241348
                    09173636498
                    قشم
                    شرکت دنیای صنعت روشن قشم
                    " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

سلام بزرگان

جناب ریشه ها ممنوناز اطلاعاتتون :nerd:
                      ولی قشم که خیلی دوره :eek:
                      هزیه ی پستش از اونجا تا اینجا هم که الی ماشاءاله
                      تهران قیمت نداری شما؟ :question:

دیدگاه

شرمندتم من چون جنوب هستم این پیشنهاد رو بهت دادم
                        راستی یه یو پی ای بگیری خیلی بهتره
                        من خودم دنبال این چیز بودم خیلی روش فکر و تحقیق کردم
                        آخرش هم به این نتیجه رسیدم که چه کاریه من بخوام 70 تا 80 هزار تومن
                        یه اینورتر بگیرم بعدش هم 50 تا 60 هزار تومن ( دست کم ) یه باطری بخرم
                        ویه قیمتی هم بابت یه شارژر باطری این خیلی میشه و ارزشش رو هم نداره
                        رفتم و دنبال یو پی اس افتادم آخرش هم یدونه کارکرده تر و تمیز که یه خانوم
                        دکتر فقط باهاش میرفت مطب و میومد :icon_razz: رو گرفتم 80 هزار تومن
                        یو پی اس فاراتل اینطوری هم برق سیستمم نوسان پیدا نمیکنه به پاور پی سی
                        ضربه نمیزنه و همچنین مدارات دیگه مادربورد توی خاموشی هم شارژ داره
                        تازه برق هم که میره یدونه پنکه رومیزی هم باهاش روشن میکنم ( البته بدون کامپیوتر)
                        خیلی هم خوب و ترو تمیزه و اصلاًآ‌هم دیگه دردسر اینورتر و باطری و شارژرو صد تا
                        چیز دیگه رو نداره . خللصه نظر من اینه دوست عزیز :nerd:
                        " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

سلام

ای بابا این چه حرفیه. دشمنت شرمنده باشه.
                          خب شما بخت باهات یار بود. یه دسته دوی تروتمیز گیرت اومد.
                          ولی اینی که من دیدم اندازه ش خیلی مناسب تو ماشینه که بدرد مسافرت و شارژر موبایل و لپتاپم میخوره.
                          اسمشم TBE هست. البته ساخت چینه که قبلا هم عرض کردم.
                          اگه کسی قیمت بهتر این اینورترو تو تهران داره تو رو خدا بگه . من میخوام بخرمش.

دیدگاه

یه سری موتور برق چینی 1000 وات هست ، قیمتش 90 و خوردهای هزار تومنه.
                            سلام دوستان
                            راستی آقا ایمان
                            اگه مدلش و مارکشو و عکس و سایتشو بذاری ممنون میشم. :mrgreen:
                            بعد این موتورا در هر ساعت چند لیتر بنزین مصرف میکنن؟ :question: :question:
                            براشون کارت سوخت صادر میکنن؟

مرسی.

دیدگاه

البته دوست عزیز آقای بابازاده ژنراتورهای برق انواع مختلف داره ( دیزلی و بنزینی ) و اون هم باز مختلفه ( دو زمانه و چهار زمانه ) تا ببینیم این دوستمون منظورش با کدومه تازه همون بنزینی هاش هم باید با روغن مخلوطش کنی بعد بریزی تو باکش مصرفشون هم چیز زیادی نیست هر باک چهار لیتری حدودا برای سه ساعت کار میکنه . . .
                              ولی از من میشنوید چینی نگیرید که خیلی خیلی افتضاحه و اطمینان داشته باش اگه خراب شد توی قطعات و تعمیرش میمونید . . .

در ضمن یک ژنراتور تنها زیاد به کار تون نمیاد و حتماً یک مکمل UPS هم باید در کنارش باشه ( نظر شخصی ) لحظه اولی که برق میره یا نوسان پیدا میکنه کاری از دست ژنراتور بر نمیاد و لی یو پی اس جبرانش میکنه ( اگه مجهز به استابلایزر باشه ) ژنراتور هم میتونید به عنوان وقتی که دیگه باطری های یو پی اس داره ته میکشه استفاده کنید که البته باز اون هم راه دار 0 باطری های اضافه برای یو پی اس ) که خودم دارم میرم تو کارش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X